Naujienų srautas

Veidai2019.06.23 09:58

Aštuntoji „Mėnulis atranda Žemę“ serija: per grožio dieną Luna pasipuošė indiškais apdarais ir tapo princese

LRT.lt 2019.06.23 09:58

Naujausioje LRT dokumentikos „Mėnulis atranda Žemę“ serijoje pasakojama apie Lunos ir jos mamos Rimantės Kulvinskytės grožio dieną Džordžtaune.

Šią dieną mažoji keliautoja pasipuošė chna tatuiruote, kuri yra tarsi palinkėjimas, nes kiekvienas taškelis ar brūkšnelis turi reikšmę.

O kaip tapti princese be žėrinčių papuošalų ir ypatingų apdarų? Lunai išsirinkti gražiausią suknelę buvo nelengva, tačiau niekas nepaneigs, kad indiški apdarai jai labai tinka.

„Mėnulis atranda Žemę“ 8 s. Grožio diena: spalvingos, ryškios indiškos suknelės ir žėrintys papuošalai

LRT kelionių dokumentikos cikle „Mėnulis atranda Žemę“ užfiksuoti LRT laidų vedėjos Rimantės Kulvinskytės ir jos vyro Povilo Miškinio-Eidukonio trimetės dukters Lunos įspūdžiai keliaujant po Aziją. Trijulė nuo šių metų sausio iki balandžio praleido Malaizijoje ir Indonezijoje.

Kelionių dokumentikoje matomus vaizdus fiksavo ne tik tėtis, maža filmavimo kamera kartais būdavo pritvirtinta prie Lunos drabužių ar kuprinės, filmuojančius akinius nešiojo ir pati R. Kulvinskytė.

Primename, kad jeigu ir jūs esate užfiksavę įdomų, smagų savo mažylių atradimą ar nuotykį, galite dalyvauti LRT konkurse „Dideli mažųjų atradimai“. Siųskite nuotraukas ar vaizdo įrašą mums adresu tavo@lrt.lt iki birželio 30 d. Vaikų atradimus skelbsime LRT feisbuke, o nugalėtoją išrinksime liepos pradžioje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi