Naujienų srautas

Veidai2019.06.22 14:23

Gimtadienį švenčianti Ieva Narkutė: bėgant metams daug labiau pradedi vertinti laiką šioje žemėje

Birželio 22 dieną savo gimtadienį švenčia dainininkė Ieva Narkutė, kuri savo dainomis paliečia pačias sielos gelmes. Šiais metais ji gimimo dieną paminės kartu su savo gerbėjais koncerto metu Palangoje. „Man atrodo, kad dar niekada per savo gimtadienį nekoncertavau“, – portalui LRT.lt sakė I. Narkutė.

Dainininkė patikino, kad gimtadienių būta įvairių: vieni atšvęsti tyliau, kiti – garsiau.

„Man patinka per gimtadienį susidėlioti praėjusių metų akcentus. Pasidžiaugti, kas yra pasiekta ir nuveikta. Aš tą dieną jaučiu labai daug dėkingumo. Bėgant metams labiau pradedi vertinti laiką šioje žemėje“, – sakė I. Narkutė.

Ji kasmet sulaukia begalės sveikinimų. Šiais metais pirmasis, apie 7.30 val. ryte, atkeliavo iš mamos. Tiesa, I. Narkutė gimė tarp 5–6 val. ryte, tačiau mama dukrai taip anksti su linkėjimais skambinti nedrįso.

„Nors gimiau anksti, tačiau nesu vyturys. Tokia mane pavertė dukrytė ir šeimyninis gyvenimas“, – juokavo pašnekovė.

Nors kai kurie savo gimimo datą stengiasi nuo kitų slėpti, tačiau I. Narkutė to niekada nedaro.

„Šiandien vakare bus mano koncertas Palangoje, tai, manau, kad savo gerbėjams irgi pasakysiu, kad švenčiu gimtadienį. Neatsimenu, kad man būtų tekę kada nors koncertuoti per pačią gimimo dieną. Nebent dieną prieš ar po“, – sakė I. Narkutė.

Dainininkė prasitarė, kad šią vasarą ji turės nemažai koncertų, netgi 6 iš jų Palangoje, Vilniuje, festivalyje „Akacijų alėja“. Tuo I. Narkutė labai džiaugiasi.

„Esu labai pasiilgusi vasaros koncertų, nes pernai vasarą su Vytautu Bikumi praleidau jo studijoje, kur įrašinėjau savo albumą. Todėl viską teko pristabdyti, nes reikėjo visas jėgas ir laiką skirti įrašams. Labai džiaugiasi, kad šiemet galiu važinėti su savo koncertine programa.

Taigi labai laukiu to vasaros koncertų jausmo. Visai nesvarbu, ar koncertuoji viduje ar lauke, tačiau vasarą koncertą būna visai kitokie. Gal ir pats kitoks būni, labiau atsipalaidavęs“, – kalbėjo I. Narkutė.

Ieva Narkutė. Kai muzika baigias
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi