Veidai

2019.06.21 19:52

Ketvirtoji diena Askoto žirgų lenktynėse karalienei Elžbietai II kupina jaudulio: lenktynėse – du jos numylėtiniai

LRT.lt 2019.06.21 19:52

Karalienė Elžbieta II jau ketvirtąjį kartą pasveikino susirinkusius stebėti Askoto žirgų lenktynių. Ketvirtoji varžybų diena Elžbietai II kupina jaudulio, nes lenktynėse – net du jos žirgai – Magnetic Charm ir Sextant.

Į renginį karalienė atvyko pasipuošusi rožiniu kostiumėliu ir skrybėle, o tai suteikė nemažai laimės susirinkusiems – lenktynių žiūrovai gali lažintis ir spėti, kokios spalvos apdarais pasipuoš monarchė. Tikimybė, kad karalienė pasirinks būtent rožinį derinį buvo septyni su dviem.

Dalyviai spėja, kad paskutinės, penktosios dienos proga karalienė pasirinks geltonos spalvos kostiumėlį. Geltona suknele ketvirtąją lenktynių dieną pasipuošė hercogienė Sarah, buvusi princo Andrew žmona ir karalienės marti.

Karalienė šios dienos varžybas stebėjo su ypatingu jauduliu, nes varžybose rungėsi du jos žirgai Magnetic Charm ir Sextant.

Net 23 karalienės žirgai jau yra pelnę nugalėtojo titulą. 2013-aisiais Elžbieta II pateko į istorija, kaip vienintelė valdanti karalienė, kurios žirgas laimėjo Auksinę Askoto taurę.

Karalienė nuo seno yra didžiulė žirgų entuziastė, turi ir savo žirgyną. Šios Askoto lenktynės jai – jau 64-osios. Per šiuos metus ji praleido rungtynes tik kartą – 1953-aisiais savo karūnavimo dieną.

Ketvirtąją lenktynių dieną taip pat netrūko damų, pasipuošusių ryškiaspalviais kostiumėliais bei skrybėlaitėmis ir originaliomis skrybėlėmis.