Naujienų srautas

Veidai2019.06.19 21:06

Žemės ūkio ministras Giedrius Surplys prisiminė laikus, kai buvo televizijos laidų vedėjas

pamatykite archyvinius vaizdo įrašus

„Gal prieš porą metų draugai atsiuntė nuorodą į seną laidos „Būk artistas“ įrašą. Keistas jausmas apima žiūrint į save, daugiau nei prieš penkiolika metų vedantį televizijos laidą“, – portalui LRT.lt sako Žemės ūkio ministras Giedrius Surplys.

Dar būdamas studentas, 2001-aisiais metais G. Surplys žavėjo televizijos žiūrovus, kaip kišenėje žodžio neieškantis televizijos laidų vedėjas.

„Televizija toks dalykas, kuris pagauna ir ilgai nepaleidžia. Vis dėlto, seniai tai buvo ir prisiminimai po truputėlį blėsta. Vis rečiau ir žmonės prisimena, kad kadais aš darbavausi prieš kameras“, – sako jis.

Iš pradžių laidose pasirodydavo aktyvūs ir žinomi žmonės – šokėjai, aktoriai ar panašiai, tačiau ne dainininkai. „Būk artistas“ projekte jie galėdavo pademonstruoti kiek kitą savo pusę ir ant scenos uždainuodavo. Vėlesniuose laidos sezonuose, ant scenos talentą dainuoti galėjo parodyti visi norintys, o jų pasirodymus vertindavo komisija.

Būk artistas. Jurga Šeduikytė

„Manau, kad tai buvo viena pirmųjų tokio pobūdžio laidų Lietuvoje. Galima sakyti, kad pas mus šią gražią idėją atnešė Vilija Grigonytė, – prisimena G. Surplys. – Būtent šiame šou pirmą kartą pamačiau atlikėjus Jurgą Šeduikytę, Oną Kolobovaitę, Jurgį Brūzgą, Rafailą Karpį ir kitus. Su daugeliu projekte sutiktų žmonių dar ir šiandien susitikę maloniai pasisveikiname bei pabendraujame.“

Ministras prisimena, kaip kadaise atvykdavo į filmavimus, perskaitydavo scenarijų ir per vakarą nusifilmuodavo net dviejose laidose. Tiesa, nors ir gaudavo scenarijų, daugiausiai tekdavo improvizuoti. Ir nors iš šono gali pasirodyti, kad darbas televizijoje kur kas kūrybiškesnis, G. Surplys patikina, kad taip tikrai nėra.

Būk artistas. Rafailas Karpis

„Nustebtumėte, pamatę, koks kūrybiškas yra politiko darbas. Kūrybos čia tikrai labai daug. Džiaugiuosi savo šiandienine pozicija ir karjera. Mano darbas nėra viena kalbėjimas ir šypsenos prieš kameras, jaučiu, kad savo darbu galiu daryti poveikį ir padėti žmonėms.

Kai susitinku su ūkininkais, vieni padėkoja už nuveiktus darbus, kiti pagrūmoja dėl vieno ar kito jiems nepatinkančio sprendimo. Tada supranti, koks iš tiesų tai reikšmingas darbas“, – sako ministras, televiziją prisimenantis vis rečiau.

Būk artistas. Giedrius Surplys
Būk artistas. Giedrius Surplys II
Būk artistas. Audrius Rakauskas
Būk artistas. Linas Adomaitis
Būk artistas. Donalda Meiželytė
Pramoginės muzikos konkursas "Būk artistas"
Pramoginės muzikos konkursas "Būk artistas"
Pramoginės muzikos konkursas "Būk artistas"
Pramoginės muzikos konkursas "Būk artistas"
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi