Veidai

2019.06.19 15:06

Britanijos princo Williamo ir jo žmonos kortežo motociklo partrenkta pensininkė gydoma ligoninėje

BNS, LRT.lt2019.06.19 15:06

Didžiosios Britanijos princo Williamo ir jo žmonos hercogienės Catherine kortežo motociklas parbloškė 83 metų senolę. Sunkiai sužalota pensininkė gydoma ligoninėje.

Nelaimė įvyko pirmadienį, kai karališkoji pora iš savo namų Londone vyko į Vindzorą, esantį į vakarus nuo sostinės.  Kortežo motociklas kliudė pensininkę. Netoli Vindzoro iki šeštadienio vyksta Karališkosios Askoto žirgų lenktynės.

Kensingtono rūmai nurodė, kad Kembridžo kunigaikštis ir kunigaikštienė yra labai susirūpinę bei susikrimtę ir susisiekė su senole, vardu Irene.  

„Jų Karališkosios Aukštybės perdavė Irene ir jos šeimai geriausių linkėjimų ir palaikys su jais kontaktus visais jos gydymo etapais“, – informavo rūmai.  

Pranešama, kad princas su žmona nusiuntė senolei gėlių. Bulvarinio laikraščio „The Sun“ žiniomis, moteriai lūžo dubuo. Sužeistosios būklė sunki, bet stabili.  

Vienas avarijos liudininkas laikraščiui pasakojo, kad kortežo motociklas kliudė moterį, ši apsisuko ir nugriuvo.   

„Pareigūnas, vairavęs motociklą, buvo sugniuždytas. Bet jis važiavo ne ta kelio puse“, – sakė jis. 

Nepriklausoma policijos veiklos priežiūros tarnyba (IOPC) pranešė, kad vadovaudamasi nustatyta procedūra atlieka eismo įvykio tyrimą.   

Williamo senelis princas Philipas, monarchės Elžbietos II sutuoktinis, sausį pakliuvo į avariją, per kurią nukentėjo dvi moterys. Tąsyk Philipo vairuotas automobilis „Land Rover“ įsirėžė į šių moterų mašiną.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt