Veidai

2019.06.17 14:56

Gimtadienį švenčiantis Aleksandras Ivanauskas-Fara: tapau metais išmintingesnis

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2019.06.17 14:56

Atlikėjas ir grupės „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas-Fara birželio 17-ąją pasitinka 62-ąjį gimtadienį. Jis sako, kad apie dovanas negalvoja, tačiau parodytas dėmesys ir geros emocijos jam pats geriausias dalykas, kurį gali padovanoti jam brangūs žmonės.

Scenos žmonės jau įpratę, kad daugelį švenčių jie pasitinka scenoje, savo gimtadienius taip pat. Grupės „Rondo“ lyderis sako, kad jei birželio 17-oji yra savaitgalis, prioritetu lieka darbas, o šventė su artimaisiais ir bičiuliais surengiama darbo dieną.

Kai gimimo diena – pirmadienį, galvos per daug sukti nereikia. Šiandien taip pat savo šventę paminės su šeima.

Šiandien A. Ivanausko-Faros telefonas tiesiog kaista – bičiuliai skambina, rašo žinutes, sveikina. Dėmesys, emocijos ir įspūdžiai – atlikėjui pačios geriausios dovanos gimimo dienos proga.

Jis sako, kad šiemet labiausiai džiaugėsi gydytojų sveikinimu – geromis naujienomis, susijusiomis su sveikata.

„Per gimtadienį nepasidarai nei metais vyresnis, nei juo labiau senesnis, visuomet pabrėžiu, kad per gimtadienius tampama metais išmintingesniu“, – portalui LRT.lt pasakoja atlikėjas.
Ir nors prieš kelis mėnesius nemažu išbandymu tapo sveikata, tačiau žinomas dainininkas džiaugiasi, kad viskas baigėsi sėkmingai bei tikisi, kad 63-ieji gyvenimo metai bus daug sėkmingesni ir geresni.

„Smagu ir kad veiklos scenoje netrūksta. Grupės „Rondo“ tvarkaraštyje daugybė suplanuotų koncertų, o norinčių mus pasikviesti dar daugiau – neretai tenka pasakyti, kažkur pasirodyti tiesiog nebegalėsime. Tai reškia, kad galima kurti, ruoštis, repetuoti. O juk ko daugiau atlikėjui reikia“, – sako A. Ivanauskas-Fara.

Obuolio pyragėlis. Svečiuose - dainininkas ir muzikantas A. Ivanauskas-Fara.
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt