Naujienų srautas

Veidai2019.06.16 13:17

Septintoji „Mėnulis atranda Žemę“ serija: Lunos nuotykiai Kvala Lumpūro paukščių parke

LRT.lt 2019.06.16 13:17

Naujausioje LRT dokumentikos „Mėnulis atranda Žemę“ serijoje LRT laidų vedėjos Rimantės Kulvinskytės dukrą Luną stebino dideli, maži ir spalvingi paukščiai, gyvenantis specialiame Malaizijos sostinės Kvala Lumpūro parke.

„Luna kasdien mums dovanoja visai kitą, jokių socialinių barjerų, įsitikinimų nesugadintą, nuoširdų pasaulio matymą. Norėjome juo pasidalinti su kitais. Mums, suaugusiems, svarbu vieni dalykai, o vaikams – kiti.

Pavyzdžiui, Kvala Lumpūro Paukščių parke jai pirmą didelį įspūdį paliko ne prie vartų pasitikęs povas, o... paukščio formos šiukšliadėžė. Nelabai įsivaizduoju dėl tokio dalyko aikčiojant „Nacionalinės ekspedicijos” herojus“, – anksčiau yra sakiusi R. Kulvinskytė.

„Mėnulis atranda Žemę“ 7 s. Nuotykiai Kvala Lumpūro paukščių parke

Primename, kad jeigu ir jūs esate užfiksavę įdomų, smagų savo mažylių atradimą ar nuotykį, galite dalyvauti LRT konkurse „Dideli mažųjų atradimai“. Siųskite nuotraukas ar vaizdo įrašą mums adresu tavo@lrt.lt iki birželio 30 d. Vaikų atradimus skelbsime LRT feisbuke, o nugalėtoją išrinksime liepos pradžioje. 

LRT kelionių dokumentikos cikle „Mėnulis atranda Žemę“ užfiksuoti LRT laidų vedėjos Rimantės Kulvinskytės ir jos vyro Povilo Miškinio-Eidukonio trimetės dukters Lunos įspūdžiai keliaujant po Aziją. Trijulė nuo šių metų sausio iki balandžio praleido Malaizijoje ir Indonezijoje.

Kelionių dokumentikoje matomus vaizdus fiksavo ne tik tėtis, maža filmavimo kamera kartais būdavo pritvirtinta prie Lunos drabužių ar kuprinės, filmuojančius akinius nešiojo ir pati R. Kulvinskytė. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi