Veidai

2019.06.16 11:57

Paskutiniame grupės „Spice Girls“ sugrįžimo turo koncerte – ašaros ir atsiprašymas

LRT.lt2019.06.16 11:57

Į sceną sugrįžusi merginų grupė „Spice Girls“ Wembley stadione Londone užbaigė savo turą. Paskutiniame koncerte netrūko jautrių akimirkų, ašarų, o viena narė į gerbėjus kreipėsi su atsiprašymu.

Geri Horner, kuri buvo vadinama Ginger Spice, gerbėjų atsipašė už tai, kad 1998-aisiais paliko grupę pačioje jos populiarumo viršūnėje, rašo BBC.

„Turiu pasakyti tai, ką turėjau pasakyti prieš daugelį metų. Atsiprašau. Atsiprašau, kad išėjau. Pasielgiau kaip užsispyręs vaikas. O dabar vėl būti su merginomis, kurias myliu, yra labai gera“, – sakė G. Horner.

Ji paaiškino, kad tuo metu buvo visiškai išsekusi ir jai reikėjo pertraukos. Koncerte ši akimirka buvo ne vienintelė tokia jautri.

Prieš atliekant dainą „Mama“, dainininkės į sceną pasikvietė savo mamas ir vaikus. O Emma Bunton, žinoma Baby Spice vardu, pravirko dainuodama „Viva Forever“.

Per koncertą atlikėjos vilkėjo panašiais drabužiais kaip ir prieš dvidešimtmetį, šlovingiausiais grupės laikais. Nors sklandė gandai, kad paskutiniame sugrįžimo turo koncerte gali dalyvauti ir penktoji grupės narė Victoria Beckham, ji ant scenos nepasirodė.

Sugrįžimo turą keturios grupės narės E. Bunton, G. Horner, Melanie Brown ir Melanie Chisholm gegužę pradėjo Dublino Croke parke.

Tiesa, pirmasis koncertas nepraėjo be nesklandumų. Daugybė jame apsilankiusių žiūrovų skundėsi neįtikėtinai prastu garsu, nors už koncerto bilietą reikėjo mokėti net 110 eurų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt