Veidai

2019.06.13 16:59

Džiugi žinia „Spice Girls“ gerbėjams: apie kultinę grupę žada sukurti kino filmą

LRT.lt 2019.06.13 16:59

Įvykus ilgai lauktam kultinės merginų grupės „Spice Girls“ sugrįžimo koncertiniam turui, paskelbta dar viena žinia – apie grupę bus kuriamas animuotas filmas. Be to, prie filmo prisidės ir su „Spice Girls“ ture nekoncertavusi Victoria Backham.

Pasak pramogų pasaulio naujienas pranešančio portalo „Hollywood Reporter“, filmo projektą ėmėsi prodiusuoti kompanija „Paramount Animation“. Jos prezidentė Mireille Soria kurs filmą, kuriame skambės populiarūs „Spice Girls“ hitai ir naujos dainos, rašo „Sky News“.

Pasak žiniasklaidos, filmo kūrybiniame procese dalyvaus visos penkios grupės narės, įskaitant ir grupės veikloje nebedalyvaujančią V. Backham. Priduriama, kad grupės narės „labai įsitraukusios“ į jo gamybą ir palaiko šią idėją.

Jei projektas tikrai bus įgyvendintas, tai nebus pirmasis filmas, kuriame pasirodo „Spice Girls“ narės. Visos penkios dainininkės vaidino 1997 metų filme „Spice World“. Be to, grupės narės ir anksčiau buvo tapusios animaciniais personažais – 1998-ųjų hito „Viva Forever“ vaizdo klipe jos buvo nupieštos kaip fėjos.

Džiugi naujiena „Spice Girls“ gerbėjus pasiekė grupės narėms – Geri Horner, Emma Bunton, Melanie Brown ir Melanie Chisholm – besiruošiant paskutiniams sugrįžimo turo koncertams. Nors keliuose pasirodymuose grupė sulaukė kritikos dėl garso kokybės, fanai koncertais liko patenkinti.