Veidai

2019.06.13 16:06

Deividas Norvilas-Deivis švenčia gimtadienį: manyje kirba klaipėdietis jaunuolis ir tikiuosi jo nenumarinti

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2019.06.13 16:06

Atlikėjas Deividas Norvilas-Deivis birželio 13-ąją švenčia 38-ąjį gimtadienį. Nors rytinis bičiulio sveikinimas jį privertė susimąstyti, dainininkas optimizmo nepraranda ir atskleidžia turintis vieną gimtadieninį norą.

Dainininkas gimimo dieną visada pamini, jei pavyksta susitinka su bičiuliais ir artimaisiais, dažniausiai savoje sodyboje. Kaitinant rekordiniams karščiams, šiemet atlikėjas nutarė gimtadienį paminėti gimtojoje Klaipėdoje, kur gyvena jo tėvai.

„Planuoju vakarienę su šeima kuriame nors uostamiesčio restorane. Kadangi kitą dieną reikia vėl kibti į darbus, nieko labai griausmingo neplanuoju. Be to, šiemet mano žmona Renata minės apvalesnį gimtadienį, tad daugiau dėmesio šiemet norisi skirti jai“, – pasakoja D. Norvilas.

Pirmieji gimtadienio proga Deivį pasveikino vaikai. Jaunėlis Rėjus tėtį pasveikino dainuodamas „Su gimtadieniu“, o vyresnysis Emilis įteikė savo piešinį. „Tokiais piešinukais jau baigiu nusagstyti visą savo studijos sieną! Taip, su daina, su pusryčiais pradėjau savo dieną“, – šypsosi atlikėjas.

Jį gimtadienio proga pasveikino ir geras draugas, poetas Rimvydas Stankevičius. „Jis man pasakė, kad artėju prie tos dienos, kai skusiuosi ir man atrodys, kad skutu kažkokį kitą, bet ne save. Tai mane kažkiek nugąsdino – pastebiu, kad vaizdas veidrodyje šiek tiek keičiasi, bet tikiuosi, kad būsiu vidutinio amžiaus vyriškis, kuris tikrai nedažys plaukų vien tam, kad paslėptų žilumą. Visada esi toks, kokiu jautiesi. Tas klaipėdietis bachūriukas manyje kirba ir aš tikiuosi, kad jo nenumarinsiu“, – tikisi D. Norvilas.

Prieš tai atlikėjas svajojo sukurti ką nors didesnio scenai ir šį tikslą jau įgyvendino, tad minėdamas 38-ąjį gimtadienį, jis tikisi, kad šis kūrinys bus pastatytas. Kas tai, Deivis kol kas neatskleidžia, tačiau sako, kad tai šiuo metu tai kone vienintelis jo noras.