Naujienų srautas

Veidai2019.06.10 14:49

Britai 2018-siais daugiausiai klausė Edo Sheerano: populiarumas neatslūgsta jau ketverius metus

LRT.lt 2019.06.10 14:49

Jungtinėje Karalystėje populiarių hitų autorius ir dainininkas Edas Sheeranas vėl paskelbtas grojamiausiu atlikėju. Jo dainos 2018 metais daugiausiai kartų nuskambėjo televizijoje, radijuje ir kavinėse bei parduotuvėse, nors pernai E. Sheeranas neišleido jokios naujos muzikos.

Geriausiųjų dešimtuke už nugaros E. Sheeranas paliko tokias įžymybes, kaip Calvin Harris ir grupę „Little Mix“, rašo „Sky News“. Kasmet sudaromame sąraše atlikėjas karaliauja jau ne vienerius metus – tris iš ketverių metų jis atsiduria pirmoje vietoje.

Dainininkas, parašęs tokius kūrinius, kaip „Shape Of You“, „Photograph“ ir „Sing“, Jungtinės Karalystės populiariausios muzikos sąrašo pirmojoje vietoje jau buvo atsidūręs 2015 ir 2017 metais. Be to, nuo tada, kai 2011 metais išleido pirmąjį albumą, penkis kartus atsidūrė grojamiausių atlikėjų penketuke.

Nors paprastai į klausomiausių viršūnes atlikėjai šauna išleidę naujus hitus, E. Sheeranui pakako ir senesnių dainų populiarumo. Paskutinis singlas, kurį jis išleido Jungtinėje Karalystėje – daina „Perfect“, pasirodžiusi 2017 metais.

2018-ųjų populiariausiųjų dešimtuke taip pat atsidūrė Rita Ora, „Coldplay“, Pink, „Clean Bandint“, Dua Lipa, George Ezra ir Jess Glynne.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi