Veidai

2019.06.10 12:05

Ignas Krupavičius apie įsimintiniausią kelionę, atvėrusią akis: supratau, koks esu mažas

Gertrūda Stripeikytė, LRT.lt2019.06.10 12:05

LRT TELEVIZIJOS ir RADIJO laidų vedėjas Ignas Krupavičius į keliones užsienyje leidžiasi dažnai. Portalui LRT.lt jis pasakoja apie iki šiol pačią įsimintiniausią kelionę į Tenerifę, tačiau pabrėžia, kad vasarą geriausia keliauti čia, Lietuvoje.

Pasakyti, kuri kelionė iki šiol buvo pati įsimintiniausia I. Krupavičiui – sunku. Tačiau pirmoji, kuri šauna į galvą – apsilankymas Ispanijos saloje Tenerifėje, padėjęs į gyvenimą žiūrėti paprasčiau.

„Leidosi saulė, mes pakilome ir kopinėjome ugnikalniu. Bekopinėjant supranti, koks esi mažas ir kokia esi gyvenimo dulkė, kokios tavo problemos yra sukurtos. Tada labai garsiai nusijuokiau“, – prisimena I. Krupavičius.

„Manau, kad kiekvienas iš mūsų turi paprastai priimti tai, kas iš pirmo žvilgsnio atrodytų didelė problema ir didelis rūpestis. Tada mintyse susidėlios sprendimai. Mums reikia į viską žiūrėti paprasčiau. Ši kelionė atvėrė akis“, – dalijasi vedėjas.

Nors šiuo metu jis pats vėl svečiuojasi užsienyje, sako, kad vasarą mėgsta leisti Lietuvoje: „Remdamasis pastarųjų metų patirtimi, visus raginu keliauti Lietuvoje. Žinoma, čia netrūksta pramogų ir žiemą, bet patogiau tai daryti vasarą.

Aš pagrinde renkuosi vasarą likti Lietuvoje, išnaudoti mūsų pajūrį, šilumą, nes, kaip matome, kiekvieną vasarą vis šilčiau. Jokie kurortai Turkijoje ar Egipte, nors jie galbūt ir pigesni, neatstos Lietuvos – man norisi vasarą praleisti būtent čia.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.