Naujienų srautas

Veidai2019.06.10 20:46

„Ką po darbo?“ Giedrius Masalskis: laiko buriavimui negailiu

„Atsidarau jutubą ir žiūriu valandą, kaip nereikia fotografuoti, kaip padaryti, kad būtų geriau“, – sako fotografija besidomintis LRT Radijo departamento vadovas Giedrius Masalskis. Jis pomėgių turi net keletą, tačiau laiko jiems beveik nėra, o kai kuriais užsiimti tingi. Tačiau vienam hobiui G. Masalskis laiko negaili – tai buriavimas.

G. Masalskis tikina anksčiau manęs, jog reikia atskirti darbą nuo poilsio, tačiau dabar mąsto kitaip: „Yra vienas laikas. Kai man nusibosta dirbti, atsiranda laisvo laiko. Kai man atsibosta laisvas laikas arba užgriūna darbai, aš iš karto pradedu dirbti. Laisvo laiko arba daug, arba nėra išvis.“

LRT Radijo departamento vadovas sako turintis nemažai pomėgių, tačiau šiuo metu jiems skirti daug laiko nepavyksta.

„Kai laisvo laiko atsiranda, galiu skaityti knygas, domėtis fotografija – atsidarau jutubą ir žiūriu valandą, kaip nereikia fotografuoti, kaip padaryti, kad būtų geriau“, – pasakoja G. Masalskis.

Tačiau, pasak jo, nėra taip, kad šiems hobiams laiko skiriama po darbo, po vaikų, kai visi miega: pomėgiai – išbarstyti. Anksčiau jis dažnai žaisdavo krepšinį ir intensyviai sportuodavo, tačiau dabar šiems pomėgiams ne tik nebeturi laiko – jis neslepia, kad tingi tai daryti.

Kartais G. Masalskis tiesiog bimbinėja po namus, kartais – atsipalaiduoja su draugais: „Pavyzdžiui, po „Eurovizijos“ turėjome tradiciją nuvažiuoti į miestą išgerti po vieną gaivų gėrimą. Tai yra laikas, kai gera apmąstyti, ką padarei, pagalvoti, ką darysi toliau.“

Jis dažnai keliauja, tačiau ir keliones derina su pomėgiais, pavyzdžiui, slidinėjimu ir buriavimu. Pastarajam hobiui G. Masalskis negaili laiko.

„Keliones aš planuoju, nes jos susijusios su darbais ir vaikais. Taip susiplanuoja, kad tų kelionių yra daug“, – kalba LRT Radijo departamento vadovas G. Masalskis.

Parengė Indrė Česnauskaitė.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi