Veidai

2019.06.09 18:19

Princas Luisas prikaustė dėmesį: jo karališkajam minios pasveikinimui neliko abejingų

LRT.lt2019.06.09 18:19

Šeštadienį Londone buvo minimas Didžiosios Britanijos karalienė Elžbietos II oficialusis gimtadienis, per kurį tradiciškai rengiama Vėliavos pagerbimo ceremonija. Šį kartą visas dėmesys nukrypo į princą Luisą, kuris kartu su broliu ir seserimi iš Bakingamo rūmų balkono mojavo surinkusiai minia.

Tradicinėje Vėliavos pagerbimo ceremonijoje princas Louisas dalyvavo pirmą kartą. Tai buvo ir jo debiutinis pasirodymas Bakingemo rūmų balkone, iš kurio jis entuziastingai mojavo susirinkusiai miniai.

Mėlynais šortukais ir baltais marškinėliais pasipuošusį princą Louisą ant rankų daugiausiai laikė mama. Kate Middleton. Mažylis nesibliovė miniai mojuoti ir tada, kai laikomas princo Williamo stebėjo danguje vykstantį lėktuvų šou.

Tą pačią dieną, kiek anksčiau, mažasis princas buvo pastebėtas prie lango, pro kurį jis žiūrėjo, kaip jo tėvai ir kiti karališkosios šeimos nariai grįžta iš procesijos.

Būtent šiais metais ir buvo tikimasi princo Luiso debiuto per Vėliavos pagerbimo ceremoniją. Jam šiuo metu yra 1,3 mėn. Tuo tarpu princesė Charlotte toje pačioje ceremonijoje debiutavo, kai jai buvo 1,1 mėn. O princas George’as buvo beveik dvejų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt