Naujienų srautas

Veidai2019.06.09 14:10

Timūras Augucevičius: tam, kad būtum pastebėtas, reikia turėti didelį ego

„Aš esu augintas taip, kad reikia būti kukliam. Nelįsti per daug į akis. O tada, kai tau save reikia „parduoti“, ši savybė yra žudanti”, – sakė Timūras Augucevičius, kuris lankėsi LRT taške, įsikūrusiame technologijų ir inovacijų festivalyje „LOGIN 2019“. 

Jis patikino esąs gerame gyvenime etape, nes jo visos trys veiklos randa tinkamą vietą. Šiuo metu T. Augucevičius dirba radijuje, veda renginius ir kuria vaizdo produkciją. Anot vyro, visoms trims veikloms jis gali skirti pakankamai laiko.

„Aš džiaugiuosi, kad turiu tris veiklas, o ne vieną, nes tokiu atveju man būtų baisu. Kai anksčiau dirbdavau televizijoje, man būdavo baisu, kad baigsis sezonas ir ką reikės toliau daryti. Ši baisi patirtis mane išmokė, kad geriau į žemę remtis trimis kojomis nei viena“, – prisipažino T. Augucevičius.

Jis neslepia siekio, kad viskas, ką daro, būtų kokybiška. Ir tai T. Augucevičiui pavyksta.

Anot jo, tam, kad žmogus būtų pastebėtas, reikia turėti didelį EGO ir turtingos patirties, kuria galėtų dalintis.

„Bendraujant ar tuomet kai žmogui suteiki mikrofono ar scenos galią, labai jaučiuosi, kurie žmonės yra be sunkesnių gyvenimo patirčių. Tokie žmonės dažniausiai neturi charizmos, o ji dažniausiai atsiranda iš to, kad ne viskas visada pavyko. Tu turėjai su tuo susitaikyti, suprasti priežastis. Tai reiškia, kad reikėjo suvalgyti nemažai smėlio“, – kalbėjo T. Augucevičius.

Pasak jo, viena pirmųjų pamokų, kurią jis skausmingai supratęs, yra tai, kad žmonės neatskirdavo jo personažo nuo paties asmenybės. Kitaip nei daugeliui dabar gali atrodyti, T. Augucevičius prisipažino aksčiau buvęs intravertu, todėl mėgo būti vienas, o ne tarp žmonių.

„Šiuo metu internetas įgalina visus intravertus. Pasitaiko, kad jie sunkią intraverto dalią paverčia pramoga kitam. Tai yra ir gerai, ir blogai. Tam intravertui pradžioje būna dėl to smagu, bet paskui pasidaro baisu, nes žmonės pradeda norėti to personažo vis daugiau“, – tvirtino T. Augucevičius.

Jis pastebi, kad influencerių kultūroje dažnu atveju žmonės kuria personažus, tačiau visi galvoja, kad tai yra tiesa. Todėl pavojus yra tapti personažo įkaitu.

T. Augucevičius yra sukūręs begalę personažų, vienas jų buvo riteris Trenkmantas, kuris, anot vyro, dažnai nori sugrįžti.

„Tokius personažus, kaip jis, yra labai smagu vaidinti, nes jis nebuvo malonus tipas. Aktoriai taip pat pripažįsta, kad vaidinti blogiečius yra maloniau, nes tu sau gali daugiau leisti. Tuo pačiu per personažą patiri, koks tu būtum žmogus, jeigu būtum labai blogas“, – kalbėjo T. Augucevičius.

Anot jo, jaunas žmogus save turėtų išbandyti įvairiose internetinėse platformose, kol galų gale atras sau tinkamą.

„Bandyk, judėk, eksperimentuok, o jeigu atsiras proga, kurk vaizdo įrašą „YouTube“ ar dar kažką. Tik pabandžius, pasidaro aišku. Be to, nereikia bijoti nesėkmės, nors aš to anksčiau labai bijodavau ir tai mane dažnai gniuždydavo. Internetas – taip pat puiki proga intravertams išlaisvinti save ir ištrūkti iš to, kas tave varžo. Tik reikia nebijoti iš jų vaduotis. O ekstravertams – matyt, reikėtų dairytis į televiziją“, – patarimais pasidalino T. Augucevičius.

Visas pokalbis su T. Augucevičiumi – vaizdo įraše:

„LOGIN 2019“. Timūras Augucevičius: tam, kad tave pastebėtų, privalai turėti didelį ego

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi