Šeštojoje serijoje pasakojama apie Malaizijoje vykstančią šventę, kurios metu liūtai valgo salotas, lupa mandarinus ir galų gale pademonstruoja karo meno Kung Fu subtilybes.
Šį kartą Luna atsilankė ir šventykloje, kur kartu su mama galvojo norus, ir sudeginusios popierinių gėlių puokštę pasiuntė žinutę angelams.
LRT kelionių dokumentikos cikle „Mėnulis atranda Žemę“ užfiksuoti LRT laidų vedėjos Rimantės Kulvinskytės ir jos vyro Povilo Miškinio-Eidukonio trimetės dukters Lunos įspūdžiai keliaujant po Aziją. Trijulė nuo šių metų sausio iki balandžio praleido Malaizijoje ir Indonezijoje.
Kelionių dokumentikoje matomus vaizdus fiksavo ne tik tėtis, maža filmavimo kamera kartais būdavo pritvirtinta prie Lunos drabužių ar kuprinės, filmuojančius akinius nešiojo ir pati R. Kulvinskytė.
Taip pat skaitykite