Veidai

2019.06.08 17:13

Po „Baltic Pride“ eitynių dalyviai linksmybes pratęsė po atviru dangumi parke

LRT.lt2019.06.08 17:13

Linksmybės eitynėmis „Už Lygybę!“ nesibaigė. Dalis jų dalyvių persikėlė į šventę po atviru dangumi parke prie Lietuvos gėjų lygos būstinės, kur ir toliau mėgavosi šventine nuotaika, smagia kompanija ir gera muzika.

„Baltic Pride“ eitynių dalyviai turėjo galimybę pasidžiaugti vienas kito draugija, o oras šeštadienį buvo ypač palankus linksmybėms po atviru dangumi. Net ir pasibaigus paradui mieste gal ilgai plevėsavo vaivorykštės vėliavos.

Prie „Paviljono“ esančiame parke visi šeštadienį pradėjo rinktis nuo 16 valandos, o programa tęsėsi iki pat 22 val. Čia gerą nuotaiką užkūrė DJ Daniel Mariuma iš Izraelio, estų LGBT+ choras „Vikerlased“.

DJ Daniel Mariuma yra gerai žinomas elektroninės muzikos kūrėjas. Jo muzika yra įdomus elektronikos, pop, RNB, disco ir kitų žanrų mišinys. Jis yra pasirodęs įvairiuose LGBT renginiuose Izraelyje, tarp jų – „Pride“ renginiuose Tel Avive, Jeruzalėje bei užsienio šalyse.

„Vikerlased“ choras buvo sukurtas LGBT+ bendruomenei Estijoje, jos draugams ir palaikytojams. Choro tikslas – suteikti LGBT+ bendruomenei galimybę reikštis pozityviu ir įgalinančiu būdu – per chorinį dainavimą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt