Veidai

2019.06.07 17:09

Madonna atskleidė patyrusi seksualinį priekabiavimą iš žymaus kino prodiuserio: jis peržengė ribas

LRT.lt2019.06.07 17:09

Per 80 moterų dar 2017 metais žymiam Holivudo kino prodiuseriui Harvey‘ui Weinsteinui metė kaltinimus dėl seksualinio priekabiavimo ir net išprievartavimų. Paskutinė prakalbo populiariosios muzikos žvaigždė Madonna, kuri atskleidė, kad prieš kelis dešimtmečius taip pat susidūrė su nepadoriu prodiuserio elgesiu.

Praėjusiais metais Holivudą supurtė seksualinio priekabiavimo skandalai ir „#MeToo“ judėjimas, kurį išprovokavo viešumon išlindusios istorijos apie prodiuserio H. Weinsteino elgesį su moterimis. Visus jam mestus kaltinimus prodiuseris neigė.

Tačiau dabar apie seksualinį priekabiavimą prakalbo ir Madonna, rašo BBC. Interviu „The New York Times“ atlikėja pasakojo, kad prodiuseris „peržengė visas ribas“, kai jiedu kartu 1991 metais dirbo prie dainininkės dokumentinio filmo „Truth or Dare“.

Šiuos kaltinimus H. Weinsteinas taip pat neigė sakydamas, kad Madonna judviejų santykius blogai interpretavo. Dainininkė pasakojo, kad prodiuseris su ja buvo „nepaprastai seksualiai flirtuojantis ir tiesmukas“.

„Tuo metu jis buvo vedęs ir aš, žinoma, nebuvau juo susidomėjusi. Žinojau, kad jis taip elgiasi ir su kitomis moterimis šiame versle. Visos galvojome, kad jis gali taip elgtis, nes yra toks sėkmingas ir galingas, visi nori su juo dirbti, todėl reikia su viskuo taikstytis“, – žiniasklaidai pasakojo Madonna.

Apie dainininkę filmą kūrusi H. Weinsteino prodiuserinė kompanija „Weinstein Company“ po skandalo 2017 metais paskelbė bankrotą. Jis buvo suimtas, vėliau paleistas ir iki šiol vyksta teisminiai procesai jo kaltei nustatyti.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.