Veidai

2019.06.07 19:39

Pirmą kartą radijo vedėjos kėdę išbandžiusi Ugnė Galadauskaitė: kritikos sulaukti nebaisu

Gera pradžia – pusė darbo, sako penktadienį LRT RADIJUJE debiutavusi televizijos laidų vedėja Ugnė Galadauskaitė. Ji nuo šiol su kolegomis ves radijo laidą „Vasaros popietė“, o portalui LRT.lt atskleidžia, kad nebijo sulaukti ir klausytojų kritikos – pastabos verčia tobulėti.

Penktadienį U. Galadauskaitė pirmą kartą vedė vasarinė programą pristačiusio LRT RADIJO laidą. LRT RADIJAS šią vasarą persikėlė į lauką – laidas transliuoja iš skirtingų miesto vietų. Prie Vilniaus Operos ir baleto teatro įsikūrusioje Kilnojamoje radijo stotyje transliaciją išbandė ir U. Galadauskaitė.

„Tai buvo mano debiutas radijuje, buvo šiek tiek jaudulio. Bet manau, kad gera pradžia – pusė darbo. Man atrodo, kad viskas buvo visai neblogai. Nežinau, ką pasakys klausytojai, nes nežinau, kaip skambu per radiją. Buvo penktadienio popietė, įsivaizduoju, kad žmonės važiuoja kažkur į sodybas, prie jūros. Gal ir galvoja, kur mano balsas girdėtas. Man čia sėdėti yra labai gera ir smagu“, – įspūdžiais dalijosi ji.

U. Galadauskaitės partnere tapo Gabrielė Martirosianaitė, kuriai radijas jau tapęs antraisiais namais. „Labai džiaugiuosi, kad dirbu su Gabriele, pirmasis debiutas su ja. Ji yra radijo profesionalė ir man su ja labai ramu, jaučiuosi turinti tvirtą užnugarį. Manau, kad viena kitą labai gerai jaučiame, smagiai bendraujame su svečiais. Smagu ir tai, kad pirmasis debiutas yra ne kažkur užsidarius studijoje, nes studijos aplinka gali kelti įtampą“, – sakė debiutantė.

Pačioje miesto širdyje įsikūrusi radijo studija netruku pritraukti būrio smalsuolių. U. Galadauskaitė portalui LRT.lt teigė, kad su klausytojais ir žiūrovais susitikti labai naudinga.

„Smagu su jais gyvai pabendrauti, nes jie pasako savo komentarų, pastabų, pasako, kas jiems patinka, kas nepatinka. Gera gauti atsaką akis į akį, o ne kokiu laišku. Kritikos sulaukti nebaisu. Natūralu, kad ne visiems viskas patinka – taip ir negali būti. Kiti žmonės, būna, pagalvoja, bet neišdrįsta to pasakyti. Grįžtamasis ryšys visada yra gerai, nes taip gauname spyrį, pastūmėjimą pasistengti, kažką pakeisti. Žinoma, jei ta kritika ir pastabos yra racionalūs“, – kalbėjo vedėja.

Paklausta, kuris iš eterių – televizijos ar radijo – kelia daugiau iššūkių, U. Galadauskaitė tikino, kad kol kas spręsti dar anksti: „Labai myliu darbą televizijoje, bet panašu, kad labai mylėsiu ir darbą radijuje. Kol kas sunku lyginti, nes radijuje dirbau tik kelias valandas. Bet viskas ėjosi labai smagiai, emocijos geros.“

Ši vasara žiūrovų numylėtinei bus ypatinga – toliau ves LRT TELEVIZIJOS laidą „Labas rytas, Lietuva“, sveikinsis ir su radijo klausytojais ir džiaugsis asmeniniais gyvenimo pokyčiais.

„Yra labai vertingas patarimas – visada gyvename laukime, kažko laukiame, bet gyvenimas bus daug linksmesnis, jei mes išmoksime viskuo mėgautis čia ir dabar. Labai stengiuosi negyventi tuo laukimu ir nelaukti vieno ar kito įvykio. Bet turbūt natūralu, kad laukiamiausias įvykis šią vasarą yra mano vestuvės, bet stengiuosi mėgautis kiekviena diena ir džiaugtis čia ir dabar. Tada, manau, visa vasara bus labai gera“, – šypsojosi ji.