Veidai

2013.01.21 09:53

Darželinukė rausvu žaisliniu šautuvu, pučiančiu muilo burbulus, sukėlė „teroristinę grėsmę“

LRT.lt2013.01.21 09:53

Penkiametę darželinukę su rausvu žaisliniu šautuvu, pučiančiu muilo burbulus, Mount Carmel darželyje palaikė keliančia teroristinę grėsmę.

Penkiametę darželinukę su rausvu žaisliniu šautuvu, pučiančiu muilo burbulus, Mount Carmel darželyje palaikė keliančia teroristinę grėsmę.

Pennlive.com skelbia, kad incidentas įvyko sausio 10 dieną. Kaip pasakoja advokatas Robinas Fickeris, į kurį kreipėsi mažametės tėvai, mergaitė stovėjo eilėje prie įėjimo į mokyklinį autobusą. Kalbėdama su drauge ji kažką pasakojo apie žaislinį, muilo burbulus pučiantį ginklą ir pasakė sakinį „nušausiu tave ir nusišausiu pati“. Muilo burbulus pučiančio šautuvo, kurį jai buvo padovanoję tėvai, tuo metu mergaitė neturėjo. Ji niekada gyvenime nebuvo šovusi iš tikro ginklo.

Pradinės mokyklos-darželio pareigūnai, nugirdę mergaičių pokalbį, kitą dieną jas apklausė.

Mergytė buvo įvardinta kaip kelianti „teroristinę grėsmę“ ir 10 dienų pašalinta iš pradinės mokyklos– darželio. Buvo pareikalauta jos psichologinės būklės įvertinimo.

„Ši maža mergytė – mažiausia teroristinė grėsmė visoje Pensilvanijoje“, – kalbėjo advokatas.

Advokato pastangų dėka sprendimas pašalinti mergaitę iš darželio 10 dienų buvo sušvelnintas iki 2 dienų trukmės, o bausmės priežastimi buvo įvardytas „grasinimas nuskriausti kitą mokinį“. Vis dėlto R. Flickeris siekia, kad bausmė būtų panaikinta, o pradinė mokykla-darželis jo ginamos mergaitės atsiprašytų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.