Veidai

2019.06.07 13:18

Laidos „Dvi kartos“ komisijos pranašystės išsipildė: nugalėtojų duetą dar išvysime

LRT.lt2019.06.07 13:18

LRT TELEVIZIJOS projekto „Dvi kartos“ finale pergalę šventė Vaido Baumilos ir Sofijos Vasilevskytės duetas. Panašu, kad tuo jų buvimas kartu scenoje nepasibaigė.

Dainininkas V. Baumila ruošiasi išskirtiniam savo koncertui su pučiamųjų orkestru, kuris liepos 10 dieną vyks Valdovų rūmuose. Socialiniame tinkle atlikėjas patikino, kad kartu su juo ant scenos pasirodys ir dainingoji S. Vasilevskytė.

Duetui LRT TELEVIZIJOS projekto „Dvi kartos” finale komisijos nariai pagyrų negailėjo ir svarstė, kad galbūt jaunąją atlikėją dar bus progų išvysti šalia V. Baumilos.

„Dar viena puiki žinia! Labai džiaugiuosi, kad Sofija Vasilevskytė dalyvaus vasaros koncerte Valdovų rūmų kieme! Dviejų kartų komisijos pranašystės ir šioks toks lengvas traukimas per dantį tikrai išsipildė! Noriu, kad Sofija Vasilevskytė sudainuotų su didžiausiu bandu šią vasarą!“, – savo socialiniame tinkle rašė V. Baumila.

Primename, kad nugalėtojų porai atiteko ir piniginis prizas – 5 tūkstančiai eurų. Tačiau V. Baumila nusprendė savo dalies atsisakyti ir ją skirti scenos partnerei bei gyvūnų prieglaudai.

 

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.