Veidai

2019.06.07 09:09

Prancūzų kino genijus Lucas Bessonas grįžta: filmo kelionė į didžiuosius ekranus nebuvo lengva

LRT.lt 2019.06.07 09:09

Prancūzų kino genijus Lucas Bessonas sugrįžta su nauju kvapą gniaužiančiu šnipų veiksmo trileriu, kuriame žadą atima netikėti siužeto vingiai, o įtampa nenuslūgsta nė sekundei, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Filmo kelionė į didžiuosius ekranus šįkart nebuvo tokia lengva: juosta turėjo dienos šviesą išvysti praėjusiais metais, tačiau premjera buvo nukelta, nes režisierius sulaukė kaltinimų išprievartavimu. Dabar, kai visa tai pasirodė tik šnipštas ir įtarimai panaikinti, kino studija skelbia, jog režisierius birželio 28 dieną grįžta su visa jėga ir pristato naujausią savo darbą „Anna“.

Pagrindiniam vaidmeniui L. Bessonas pasirinko rusų modelį Sashą Luss. 27-erių žvaigždė žiūrovams jau pažįstama iš kitos šio režisieriaus juostos „Valerianas ir tūkstančio planetų miestas“. Be jos filme pamatysime ir Helen Mirren, Luke’ą Evansą ir kitus garsius aktorius.

„Su Lucu dirbti – vienas malonumas. Šis žmogus apdovanotas stipria vizija, kūrybingumu ir mokėjimu bet kokia kaina pasiekti tai, ką užsibrėžė. O tai pagrindinės savybės, reikalingos geram režisieriui.  Tai įrodo ir daugiau nei tris dešimtmečius puikiai besiklostanti jo karjera ir neblėstanti šlovė“, – L. Bessoną giria jauna aktorė.

Trileris „Anna“ pasakos intriguojančią istoriją, vykstančią po to, kai viename Paryžiaus restorane įvyksta šiurpios nusikaltėlių tarpusavio skerdynės. Akivaizdu, kad darbavosi profesionalai, nes vaizdo stebėjimo kamerų įrašai – ištrinti.

Tarp potencialių liudininkų patenka ir pritrenkiančio grožio moteris vardu Anna (akt. Sasha Luss). Bylą tiriantis detektyvas Lenis (akt. Cillianas Murphy) į ją iš pradžių neatkreipia ypatingo dėmesio, bet pamažu paslaptinga mergina jam ima kelti vis didesnį įtarimą.