Veidai

2019.06.06 16:14

Gerbėjo užpulta Miley Cyrus pasidalijo įkvepiančia žinute: negalima liesti moters be jos sutikimo

LRT.lt2019.06.06 16:14

Barselonoje praėjusį savaitgalį amerikiečių dainininkė Miley Cyrus susidūrė su nemaloniu gerbėjo dėmesiu. Eidama iš viešbučio ji buvo užpulta gerbėjo, kuris griebė atlikėjai už kaklo ir prisitraukęs rankomis pabučiavo į skruostą. Po šio incidento žvaigždė socialiniame tinkle rašė, kad niekas negali liesti moters, jei ji nedavė tam sutikimo.

Įvykis, kai M. Cyrus užpuolė gerbėjas, užfiksuotas trumpame vaido įraše. Juo pati dainininkė vėliau pasidalino savo socialiniame tinkle. Įraše matoma, kaip vyras tamsintais akiniais braunasi pro apsaugą, skaudžiai sugriebia atlikėją už kaklo, prisitraukia prie savęs ir pabučiuoja.

Netrukus jį nuveja apsauga, o M. Cyrus pasislepia savo vyro, aktoriaus Liamo Hemswortho, glėbyje ir yra jo palydima į automobilį.

Praėjus kelioms dienoms ir vaizdo įrašui išplitus internete, M. Cyrus juo pati pasidalino socialiniame tinkle ir parašė žinutę, kurioje kalbėjo apie visas moteris.

„Ji gali rengtis ką tik panorėjusi. Ji gali būti nekalta. Ji gali permiegoti su 5 skirtingais žmonėmis. Ji gali būti su savo vyru. Ji gali būti su savo mergina. Bet ji negali būti liečiama be sutikimo“, – rašė M. Cyrus.

Vėliau dainininkė dalijosi komentarais, kuriais norėjo pasakyti, kad gali atrodyti, jog tokį gerbėjo elgesį galėjo išprovokuoti tai, kaip ji rengiasi, tačiau atvirumu dėmesio ji tikrai neprašo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt