Veidai

2019.06.06 17:45

Rimantė Kulvinskytė patarė, kaip vasarą nepraleisti laiko veltui: nereikia dėl nieko savęs graužti

„Jei jau valgau didelį gabalą torto, tai niekada savęs negraušiu, kad priaugsiu svorio, o mėgaujuosi ta akimirka ir būnu čia ir dabar“, – portalui LRT.lt sako televizijos ir radijo laidų vedėja Rimantė Kulvinskytė. Ji gryname ore pirmą kartą vedė naują LRT RADIJO laidą „Laimės dieta“ ir pasidalijo patarimais, kaip vasarą praleisti prasmingai.

LRT RADIJAS vasarą pasitinka lauke – laidas transliuoja skirtingose miesto vietose ir kviečia klausytojus radijo virtuvę pamatyti iš arti. Iš Vilniaus Kudirkos aikštės ketvirtadienį buvo transliuojama ir nauja R. Kulvinskytės laida „Laimės dieta“.

Po laidos, kurioje vedėjos pašnekove tapo televizijos laidos „Beatos virtuvė“ vedėja ir kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson, R. Kulvinskytė portalui LRT.lt sakė, kad tokia patirtis paliko gerą įspūdį.

„Labai smagu, jautėsi gyvybė. Čia matai besišypsančius veidus, žmonės mojuoja. Kalbi ir iš karto gauni atgal džiaugsmą ir palaikymą. Juokėmės, kad visą laiką galėtume laidas vesti čia, lauke. Labai geras jausmas, daug oro“, – sakė R. Kulvinskytė.

Laimė ir jos paieškos – viena mėgstamiausių R. Kulvinskytės temų. Vienas jos patarimų, kaip būti laimingam – visuomet gyvenimą viską daryti su džiaugsmu ir ant savęs nepykti: „Jei jau valgau didelį gabalą torto, tai niekada savęs negraušiu, kad priaugsiu svorio, o mėgaujuosi ta akimirka ir būnu čia ir dabar.“

Paklausta, ką patartų tiems, kurie galvoja, kad vasarą laiką leidžia veltui, R. Kulvinskytė dalijasi savo patarimais ir taisyklėmis.

„Tikiu planavimu – visada susirašau darbus, susidėlioju taip, kad niekam nebelieka vietos. Tuomet pasižiūriu į tą sąrašą ir netenku vilties, pasilieku du svarbiausius darbus, o tuos, kurie nepakeis pasaulio tėkmės, galiu nustumti ir kitai dienai“, – pasakojo ji.

„Manau, kad mes, moterys, esame gimusios daryti daugybę dalykų vienu metu. Aš įpratusi kalbėti telefonu ir viena akimi stebėti, ką dukra veikia, tuo pačiu metu atrašinėdama į laišką. Man ši laida nebuvo iššūkis, kaip tik jaučiausi, kad aplinkui viskas gyva, kad esu įvykių sūkuryje“, – pridūrė R. Kulvinskytė.

Pasak jos, vasarą, kaip ir visuomet, svarbiausia kažko išmokti: „Bet kuris laikas, kuris yra skirtas šeimai ir artimiesiems arba laikas, kuris skirtas sau – savo augimui ir įgūdžiams – nėra iššvaistytas. Jei po vasaros galėsite pasakyti, kad kažką naujo išmokote, kažką naujo aplankėte, patyrėte – vasara jau užsiskaitė. Trims vasaros mėnesiams šie trys patarimai – išmokti, patirti ir pajausti.“

Panašu, kad šią vasarą ir ji pati galės pasisemti naujos patirties – laidoje „Laimės dieta“ pašnekovus kalbins apie jų laimės patarimus.

„Manau, kad šioje laidoje bandysime įnešti daugiau konkretumo. Norėčiau, kad jau po laidos konkretūs laimės patarimai punktais. Žodis „dieta“ dažniausiai yra baisus, bet manau, kad tai vienintelė dieta, kurios galima ir patarčiau laikytis. Tikiuosi, kad svečiai ateis su savo laimės receptais“, – sakė vedėja.