Naujienų srautas

Veidai2019.06.06 15:12

„Černobylio“ režisierius Johanas Renckas – kultinių dainų autorius: ar pamenate garsiausius jo hitus?

LRT.lt 2019.06.06 15:12

Ar galite patikėti, kad kultiniu tapęs, tikrai faktais paremtas ir tragiškas „Černobylis“ ir pramuštgalviška daina „Here We Go“ yra to paties autoriaus kūriniai? Šiandien gerai žinomas režisierius Johanas Renckas prieš porą dešimtmečių buvo geriau žinomas, kaip atlikėjas Stakka Bo.

Kaip muzikantas, J Renckas išleido tris albumus ir trylika singlų. Bene geriausiai žinomas 1993-aisiais metais pasirodęs singlas „Here We Go“ ar „Down the Drain“.

„Muzika – aukščiausia meno forma. Norėčiau būti išties talentingas muzikantas. Jei taip būtų, užsiimčiau muzika. Galbūt ir galiu sukurti dainą, tačiau man tai nemenkas iššūkis, reikalaujantis daug laiko, jėgų ir pastangų. Mano bendraamžiams viskas pavyksta kur kas paprasčiau.

Tik aš be galo myliu muziką ir kartais dar pasvajoju sukurti naujų dainų. Tiesiog sau ir pasižiūrėti, kaip pavyko“, – interviewmagazine.com yra sakęs J. Renckas.

Beje, muzikos pasaulis švedų režisieriui nėra svetimas, jis režisavo pasaulinių žvaigždžių vaizdo klipus: Madonnos „Nothing Really Matters“ ir „Hung up“, Kylies Minouque „Love at First Sight“, Robie Williamso „Tripping“, Beyonce „Me, myself and I“ bei kitų žinomų atlikėjų.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą