Veidai

2019.06.06 14:01

Beatos Nicholson virtuvėje niekada nenutyla radijas: nesutinku, kad tai atgyvenusi medija

LRT TELEVIZIJOS laidos „Beatos virtuvė“ vedėja ir kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson nuo karščiausių Lietuvos ir pasaulio naujienų nenori atsilikti ir gamindama namie. Portalui LRT.lt ji pasakoja, kad jos namų virtuvėje visuomet įjungtas LRT RADIJAS.

„Nesutinku, kad radijas – atgyvenusi medija. Kaip tik, radijas yra medija, kuri yra prisitaikiusi prie mūsų, nes ji gali būti su mumis, kai mes judame. Dabar gyvename tokiais laikais, kai tikrai daug judame, esame visur. Televiziją reikia sėdėti ir žiūrėti. Ji labiau vakaro dalykas, o radijas su tavimi gali būti visur“, – įsitikinusi televizijos žiūrovų numylėtinė B. Nicholson.

Jos virtuvėje nėra televizoriaus, tačiau gamindama ir užsiimdama kitais darbais ji vis tiek seka Lietuvos ir pasaulio įvykius. Jau seniai laidų vedėja neslepia savo meilės ir LRT RADIJUI bei tikina, kad jis patenkina visus jos poreikius.

„Gyvenu greitai, turiu daug veiklų ir visokių dalykų. Man svarbu ir įdomu sužinoti naujienas, ir palaikyti gyvenimo pulsą klausantis radijo. Geriausiai man tai suteikia LRT RADIJAS. Nusipirkau radijo imtuvą ir jau daug metų jame įjungta būtent ši stotis. Labai retai perjungiu į kitą radijo stotį“, – tikina B. Nicholson.

Ji sako, kad radijas patenkina esminius poreikius, tuomet kulinarė jaučiasi informuota, sužino, kas vyksta. „Man patinka radijo žurnalistika, sužinau visas aktualijas – nebereikia nei žiūrėti žinių, nes visi būna pakalbinti, visos temos plačiai nušviestos – žinau, kas vyksta Lietuvoje ir pasaulyje. O dar ir muzikos geros būna“, – sako B. Nicholson.

Šią vasarą LRT RADIJAS planuoja leisti lauke – laidas transliuoja skirtingose miesto vietose. Portalui LRT.lt B. Nicholson taip pat atskleidė savo vasaros planus.

„Dabar jau baigiau savo televizijos sezoną, nufilmuotos mano laidos. Dabar laukiu, kol vaikai baigs mokyklas, važiuosime į Palangą, prie jūros – kaip ir visi žmonės, nes turiu pamatyti jūrą. Kadangi mano šeima tarptautinė, kiekvienais metais važiuojame ir į Angliją, vykstame prie jūros ten. Paprastai bent mėnesį būnu išvažiavusi“, – pasakoja B. Nicholson.

Laiką vasarą ji dažniausiai leidžia su vaikais ir sako, kad jų poilsis – paprastas: „Mūsų veiklos labai paprastos – dviračiai, užsiėmimai, buvimas lauke. Kuo daugiau gamtos. Nesu ta, kuri nuolat organizuoja kažkokius ypatingus įvykius. Turime šiek tiek tradicijų – važiuojame prie jūros, kažkur su draugais, švenčiame Jonines.“