Veidai

2019.06.06 10:59

Projekte „Dvi kartos“ laimėtus pinigus Vaidas Baumila atiduos geriems tikslams: jiems jie svarbesni nei man

LRT.lt 2019.06.06 10:59

Praėjusį savaitgalį nuskambėjo LRT projekto „Dvi kartos“ finalas, jo nugalėtojais paskelbtas Vaido Baumilos ir Sofijos Vasilevskytės duetas. Porai atiteko ir piniginis prizas – 5 tūkstančiai eurų. Tačiau dainininkas nusprendė savo dalies atsisakyti – ją skirs scenos partnerei ir gyvūnų prieglaudai.

Ketvirtadienį savo Facebook paskyroje V. Baumila pasidalijo žinia, kad projekte „Dvi kartos“ laimėto piniginio prizo jam nereikia.

„Pakalbėkim apie pinigus. Mes su Sofija Vasilevskyte laimėjome projektą „Dvi kartos“. Žmonės giria – sveikina su laimėtu prizu. Penki tūkstančiai eurų šiais laikais kažkam labai dideli pinigai. Netgi juos dalinti per pusę – kažkam kelių mėnesių, o kitiems ir pusės metų atlygis“, – socialiniame tinkle rašė atlikėjas.

„Džiaugiuosi, kad man likimas ir didelis darbas ar laiminimas iš kažkur aukščiau suteikė įrankius užsidirbti duonai ir gyvenimui. Tuo pačiu suprantu, kad tie laimėti pinigai yra gerokai svarbesni kažkam kitam, labiau nei man“, – tęsė V. Baumila.

Jis priėmė sprendimą laimėtą sumą atiduoti geresniems ir, jo nuomone, svarbiems tikslams – muzikinę karjerą pradedančiai scenos partnerei S. Vasilevskytei ir gyvūnų priglaudai.

„Nusprendžiau, kad geriau savo dalį aš investuosiu į dainą Sofijai, kurią, jei ji sutiks, norėčiau sudainuoti su ja kartu. Kitą dalį noriu paaukoti gyvūnų globos namams „Tautmilės Prieglaudėlė“. Pats turiu augintinę ir mano meilė gyvūnams yra nepaprastai didelė, tad tikiuosi, visi mane supras“, – rašė V. Baumila.