Naujienų srautas

Veidai2019.06.05 20:45

Ignas Krupavičius debiutavo LRT RADIJUJE: jei ne puiki partnerė, būtų baisu

„Du kartus man net pasišiaušė plaukai, svečią jaučiau kitaip nei televizijoje“, – portalui LRT.lt apie savo debiutą LRT RADIJUJE sakė televizijos laidų vedėjas Ignas Krupavičius. Trečiadienį jis pirmą kartą išbandė radijo eterį ir tikino, kad su juo akimirksniu pajuto ryšį.

Šią savaitę LRT RADIJO vedėjus klausytojai gali išvysti gyvai. Vyksta specialios tiesioginės radijo laidos, kurios transliuojamos iš įvairių miesto vietų. Tarp jau pažįstamų radijo balsų – ir keletas naujų. Trečiadienį Vilniaus Saltoniškių gatvėje įsikūrusioje Kilnojamoje radijo studijoje laidą „Vasaros popietė“ vedė ir I. Krupavičius.

Tai jam buvo pirmasis kartas radijuje, o paprašytas pasidalinti įspūdžiais I. Krupavičius tikino, kad debiutas tikrai nenuvylė.

„Gal nuskambės keistai, bet net pajutau didesnį ryšį su radiju. Galbūt tai, kad turi kalbėti vaizdingiau, nes televizijoje yra pagalbininkas – ekranas ir vaizdai. O čia turi pajausti. Du kartus man net pasišiaušė plaukai, kažkaip net svečią jaučiu kitaip nei televizijoje. Man čia didesnis intymumas nei ryte pabusti lovoje su televizija“, – teigė naujasis vedėjas.

Jis tikino, kad labiausiai padėjo tai, kad turėjo patikimą partnerę – laidą kartu su I. Krupavičiumi vedė Gabrielė Martirosianaitė. „Radijuje tai man buvo pirmas kartas ir džiaugiuosi, kad nebuvau vienas, nes būtų didelių baimių. Aš gavau idealiausią, kokį tik galėjau gauti užnugarį – Gabrielę, kuri turi patirties radijuje. Šiaip šiek tiek jaudinausi, man nėra drąsu, bet jaučiuosi labai saugus, būdamas eteryje kartu su ja“, – sakė jis.

„Radijuje tai man buvo pirmas kartas ir džiaugiuosi, kad nebuvau vienas, nes būtų didelių baimių. Dabar galiu teigti, kad radijas man vis dar yra iššūkis, esu pasimetęs laike. Gabrielė viską koordinuoja, o aš jaučiausi savotiškas papildomas pašnekovas. Bet manau, prireiks tik poros kartų, kad persilaužčiau. Tuo labiau, kai grįšime į studiją, viskas susistyguos ir tada man tai bus natūralus dalykas“, – pridūrė I. Krupavičius.

Nors pirmą kartą vedė radijo laidą, I. Krupavičiui tai nebuvo pirmas kartas, kai dirbo atviroje erdvėje. Jis sakė, kad tokie projektai – būdas susipažinti su klausytojais.

„Ši patirtis man nėra nauja, nes mes jau kelerius metus iš eilės vasarą su laida „Labas rytas, Lietuva“ keliaujame į Lietuvos kurortus, prie jūros. Mums ta erdvė suteikia daugiau laisvės, natūralumo, noro pabendrauti, pamatyti mūsų žiūrovą. Manau, kad tai puiki galimybė žiniasklaidai pačiupinėti, pabūti, pabendrauti su savo auditorija“, – pasakojo vedėjas.

Be to, sakė I. Krupavičius, taip galima labiau prisiliesti prie gamtos: „Visi išgyvena karščius, bet karštis gali būti tik mūsų galvose. Reikia atsipalaiduoti, nebūti tokiems aktyviems ir jei turite galimybę dirbdami ar važiuodami, besidegindami Lietuvos pajūryje, klausykite Lietuvos radijo.“

LRT RADIJAS transliacijas lauke darys ir toliau – rytoj persikels į Vilniaus Kudirkos aikštę.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi