Veidai

2019.06.05 15:20

Donaldas Trumpas pakeitė nuomonę apie Meghan Markle: ji yra labai miela

JAV prezidentas Donaldas gerokai sušvelnino kritišką savo pasisakymą apie hercogienę Meghan ir dabar jau išgyrė buvusią aktorę. „Ji atlieka puikų darbą. Tikiuosi, ji mėgaujasi gyvenimu (...). Aš manau, kad ji labai miela“, – pareiškė D. Trumpas Londone interviu TV stočiai ITV, kurį vedė britų žurnalistas Piersas Morganas, priskiriamas prezidento draugų ratui.

Kai aktorė dar gyveno JAV, ji per 2016 metų prezidento rinkimų kampaniją pavadino D. Trumpą moterų nekentėju ir griežtai sukritikavo jo politiką.

Ji taip pat pareiškė, kad emigruos į Kanadą, jei D. Trumpas bus išrinktas prezidentu. Prieš D. Trumpo vizitą Didžioje Britanijoje žurnalistai papasakojo jam apie šią kritiką. Tada jis laikraščiui „Sun“ pareiškė nežinojęs, kad Meghan yra „bjauri“.

Vėliau D. Trumpas paneigė taip sakęs ir per tviterį pareikalavo CNN, „New York Times“ ir kitų apie tai paskelbusių žiniasklaidos priemonių atsiprašymo. „Sun“ tuomet paskelbė garso įrašą, kuriame aiškiai girdimi nepagarbūs D. Trumpo žodžiai apie Meghan.

Interviu ITV D. Trumpas dabar pareiškė turėjęs omenyje ne kad Meghan yra bjauri, o tik bjaurūs jos teiginiai jo atžvilgiu. Prezidentas paprieštaravo ir gandams, kad princas Harry'is per priėmimą Bakingemo rūmuose praėjusį pirmadienį laikėsi nuo jo atokiai. „Jis buvo labai mielas. Aš manau, kad jis puikus vaikinas“, - teigė D. Trumpas.