Veidai

2019.06.05 10:26

„Sveika, Neringa!“ kviečia dalyvauti pėsčiųjų žygyje: Vlada Musvydaitė pasirodys su nauju šeimos nariu

LRT.lt2019.06.05 10:26

Jau šį savaitgalį, birželio7-9 dienomis, Juodkrantėje vyks didžiausias nemokamas sporto ir laisvalaikio festivalis šeimoms „Sveika, Neringa!“. Pajūrio gyventojai ir svečiai vasaros sezoną atidaryti bus kviečiami nemokamose rungtyse, o vakarais jiems nemokamai koncertuos žinomiausi Lietuvos atlikėjai – Monique ir Andrius Mamontovas.

Šeštadienį aktyvių šeimų iš visos Lietuvos lauks jau tradiciniu tapęs pėsčiųjų žygis su sveikatingumo motyvatore Vlada Musvydaite, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Labai smagu pažinti ne tik Nidą, bet ir visą Neringą. Mums – didelis iššūkis sukurti trasą Juodkrantėje, pateikti įdomius faktus, kurių nežino ir patys Juodkrantės gyventojai. Trasą kūrėme su Juodkrantės gide ir siekiame, kad kiekvienas ja praėjęs, taptų Juodkrantės ambasadoriumi.

Norisi nustebinti einančius žmones, todėl trasą „#walk15“ mobiliojoje programėlėje paruošėme ir lietuvių, ir anglų kalbomis. Tikimės, kad ji taps puikia priemone kiekvienam tapti gidu mažiau žinantiems svečiams“, – atskleidė žygio organizatorė.

„Juodkrantė – itin jauki vieta, kurioje galima atsipalaiduoti ir mėgautis nuostabia gamta. Čia labai norisi į visus kreiptis asmeniškai, vardais, todėl paspaudę „Going“ mūsų oficialiame feisbuko renginyje https://www.facebook.com/events/1265019377007109/, gaus vardinius pėsčiųjų žygio numerius.

Nepamirškime, kad žmonės, per dieną nueinantys 10 tūkst. žingsnelių, savo gyvenimą prailgina net penkeriais metais. Porą valandų neskubėdami pasivaikščiosime gražiausiame Lietuvos kampelyje. Tai tikrai nebus fiziškai sudėtinga veikla, bet galėsime džiaugtis puikia savijauta ir dar geresne proga pabendrauti su visa šeima“, – atskleidė Vlada Musvydaitė.

„Pats žygis truks apie pusantros valandos, trasos ilgis – 7 km, t.y. apie 9200 žingsnių. Žygio metu pažinsime Juodkrantės miesto grožį, pėstieji sužinos Vėtrungių atsiradimo istoriją, pamatys miesto kultūrinius akcentus, užkopsime į Raganų kalną, eisime sengire, nuostabiais paplūdimiais ir grožėsimės išskirtiniu pajūrio reljefu – atsiminti tikrai bus ką“, – šypsojosi moteris.

V. Musvydaitė atskleidė, kad šiemet drauge su ja žygyje dalyvaus ir naujas jos šeimos narys. „Mane lydės sužadėtinis ir mūsų vos kelių mėnesių sulaukęs svajonės išsipildymas – labradoras Vingis. Noriu pakviesti visus keliautojus drąsiai į pėsčiųjų žygį ateiti su savo augintiniais, jie taip pat gaus vardinius numerius. Puikiai žinau, kaip nuostabu vaikščioti su savo augintiniu, kiek gražių žodžių ir meilės galima pajusti iš aplinkinių. Mūsų trasa bus draugiška visiems, todėl nuo mažylių iki senjorų ir net drauge su keturkojais šeimos nariais – laukiamas kiekvienas“, – džiaugėsi sveikatingumo motyvatorė.

Pėsčiųjų žygis su V. Musvydaite prasidės šeštadienį 12 val., Juodkrantės centrinėje aikštėje. Dalyviai vardinius numerius bus kviečiami atsiimti jau nuo 11 val. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.