Veidai

2019.06.05 09:02

Amerikos lietuvė Rita Dapkutė patyrė du širdies smūgius, gaivinant lūžo šonkauliai, dabar būklė stabili

LRT.lt2019.06.05 09:02

Čikagoje, JAV gyvenanti verslininkė ir visuomenininkė Rita Dapkus-Sproston patyrė du širdies smūgius, ją gaivinant buvo sulaužyti šonkauliai. 57-erių moters būklė buvo sunki, laimė, jau stabilizavosi. Apie nelaimę ir sveikatos gerėjimą iš R. Dapkus-Sproston feisbuko paskyros pranešė jos vyras Johnas.

Apie patirtus širdies smūgius ir plaučių uždegimą J. Sprostonas pranešė šiąnakt, JAV tuo metu buvo antradienio vakaras. Žinutėje vyras pasidžiaugė, kad tą dieną jo žmona buvo atjungta nuo dirbtinio kvėpavimo aparato, jos būklė stabilizavosi ir padėkojo visiems už palaikymą.

Pora susituokė 2010-aisiais Vilniuje ir netrukus po vestuvių išsikraustė gyventi į JAV. Iki tol moteris Lietuvoje buvo žinoma kaip Rita Dapkutė. Gimusi Čikagoje, 1986-aisiais ji atvyko į Lietuvą ir čia pragyveno 25-erius metus.

Ji buvo įkūrusi pirmąją mūsų šalyje amerikietišką piceriją, aktyviai dalyvavo tiek politiniame, tiek visuomeniniame gyvenime, buvo Vilniaus miesto tarybos narė, yra dirbusi radijuje, vedusi televizijos laidas.

Maisto anatomija. Ritos Dapkutės vaisiniai kokteiliai

 

Nepabuvęs kareivėliu (Rita Dapkutė)

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt