Naujienų srautas

Veidai2019.06.04 19:40

Dovilė Filmanavičiūtė paskelbė ir įregistravo sūnaus vardą

LRT.lt 2019.06.04 19:40

LRT TELEVIZIJOS laidos „Dvi kartos“ komisijos narė Dovilė Filmanavičiūtė gegužės 23 dieną susilaukė pirmagimio. Netruko paaiškėti ir sūnaus vardas. Tėvai išrinko Kristijono vardą.

Apie sūnaus vardą pranešė ir jo istoriją, kuri sekė po apsilankymo metrikacijos skyriuje, D. Filmanavičiūtė papasakojo savo socialinio tinklo paskyroje. Ji išėjusi iš metrikacijos skyriaus turėjo nemalonumų dėl paspirtuko.

Vis tik jaunoji mama paskelbti sūnaus vardo neskubėjo. O tą padarė būtent tą dieną, kai sūnui, Kristijonui Grigui, buvo suteiktas asmens kodas.

Vardas Kristijonas yra graikų kilmės. Mažylis netrukus galės minėti pirmąją vardo dieną, kuri bus birželio 12 dieną. Šis vardas reiškia „Kristaus sekėjas“, „krikščionis“.

Primename, kad džiugia žinia apie tai, jog jai ir jos mylimajam Aurimui Grigui gimė sūnus, D. Filmanavičiūtė taip pat buvo pasidalinusi savo socialiniame tinkle.

Tuomet ji rašė: „Šįryt, 7:45, be didesnių ginčų mudu su Au aplankė mūsų sūnus. Sveikas atvykęs, kiškuti. Abu su tėčiu pažadam tau nuostabią kelionę šiuo dideliu pasauliu. Tik tu būk laimingas!“

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi