Veidai

2019.06.04 14:57

Donaldas Trumpas taikė į aprangos kodą, bet nepataikė: pasirinktas švarkas – per trumpas

LRT.lt 2019.06.04 14:57

Nors dažniausiai aptarinėjamas JAV prezidento žmonos Melanios Trump stilius ir apranga, šįkart komentarų susilaukė ir pats prezidentas. Besilankydamas Didžiojoje Britanijoje, pirmadienį jis viešėjo pas britų karališkąją šeimą, o vakare vykusiame iškilmingame valstybiniame bankete dėvėjo fraką, kuris jam akivaizdžiai netiko.

Iškilmingai vakarienei, kurioje paprastai reikalaujama taikyti į „White-tie“ aprangos kodą, D. Trumpas pasirinko vilkėti juodą fraką ir kostiumines kelnes, baltą liemenę ir prie jos derančią varlytę. „White-tie“ – formalus aprangos kodas, dažnai pasitaikantis karališkose pasitaikantis iškilmėse.

Į aprangos kodą galingiausios pasaulio valstybės vadovas pataikė – panašias eilutes vilkėjo ir princai Charlesas bei Williamas, bet už akies užkliuvo kita svarbi detalė – dėvimas švarkas D. Trumpui buvo gerokai per mažas ir per trumpas. Atrodė, kad drabužiuose jam ankšta ir nepatogu.

D. Trumpas ir anksčiau buvo sulaukęs kritikos dėl prasto kostiumų pasirinkimo. Tiesa, anksčiau komentarai pabrėždavo tai, kad JAV prezidentas dėvi per didelius, apsmukusius kostiumus.

Pirmoji ponia M. Trump iškilmėms, panašu, ruošėsi labiau. Valstybiniame bankete ji dėvėjo ilgą baltą „Dior“ mados namų suknelę iš naujos 2019 metų pavasario ir vasaros kolekcijos. Prie suknelės ji priderino ilgas baltas standžios medžiagos pirštines, segėjo kuklius auskarus.