Naujienų srautas

Veidai2019.06.04 14:12

Marijonas Mikutavičius vasarą skirs darbui ir aktyviam poilsiui su šeima: mums reikia judėjimo

Vasarą be proto sunku vien dirbti, portalui LRT.lt sako dainininkas ir LRT RADIJO laidos „Darbas – ne vilkas“ vedėjas Marijonas Mikutavičius. Tiesa, saulėtus orus jis vis tiek pasitinka dirbdamas – vedė specialią radijo laidą iš Vilniaus Rotušės aikštės, bet jau planuoja ir būsimus savaitgalius, kuriuos aktyviai leis su šeima.

Antradienį LRT RADIJAS tęsia pradėtą vasaros programą ir toliau laidas transliuoja iš lauke įsikūrusios Kilnojamosios radijo studijos, kuri šįkart įsikūrė Rotušės aikštėje. Čia savo laidą „Darbas – ne vilkas“ vedė ir M. Mikutavičius, o jo pašnekovu tapo vaikščiojimo treneris.

„Būti lauke ir mieste visada yra smagiau nei studijoje, bet ar tai gera darbinė aplinka – klausimas. Čia yra įvairių dirgiklių, kurie kartais išmuša iš ritmo ir neleidžia iki galo susikaupti. Bet kaip patirtis – tikrai įdomi, nes visada smalsu, kaip galima padaryti kitaip“, – po laidos portalui LRT.lt sakė jis.

M. Mikutavičius atskleidė, kad šią vasarą turi daug su darbu susijusių tikslų, kuriuos nori įgyvendinti. Bet laiką poilsiui jis taip pat jau planuoja – jį sakė leisiantis aktyviai.

„Vasarą be proto sunku vien dirbti. Pats laikas siūlo visur eiti, mesti darbą, bet aš šią vasarą esu užsibrėžęs padaryti kai kuriuos dalykus ir noriu, kad ji būtų darbinga. Dabar stengiuosi turėti savo rėžimą ir kasdien dirbti tai, ką man reikia. Žinoma, savaitgaliais su šeima stengsimės važiuoti prie ežerų, prie jūros, į gamtą. Vasarą ypač nemėgstu būti namie, po stogu. Mes kaip barsukai ar lokiai – galime miegoti žiemą, bet vasarą turime judėti“, – juokiasi M. Mikutavičius.

Jis ir toliau radijuje kalbins žmones, užsiimančius įdomiomis, išskirtinėmis ar labiau visiems pažįstamomis profesijomis. Pasak M. Mikutavičiaus, kiekvienos laidos sėkmė labiausiai priklauso nuo pašnekovo - koks jis kaip asmenybė, kiek kalba, kiek domisi savo darbu, kiek turi pastebėjimų, kiek išmano savo darbą, kokia jo patirtis.

„Man labai paliko įspūdį šveicariškų laikrodžių meistras – toks vyresnio amžiaus žmogus, bet labai inteligentiškas, žinantis milžinišką kiekį informacijos apie savo darbą. Jis iš tos senosios kartos žmonių, kurie nesiblaško, dirba šį darbą visą gyvenimą ir iš jo eina ta laikrodinė erudicija, kurią jauti.

Taip pat įsiminė šaunus vertėjas, jis buvo labai disciplinuotas, griežtas žmogus. Buvo įdomu šnekėtis su žirklių galąstoju. Atrodo, ką su juo gali kalbėti, bet buvo labai įdomių niuansų. Taip pat patiko troleibuso vairuotoja – labai šauni moteris. Tokia stačiokiška, tiesi, nuoširdžiai atvira“, – įspūdžiais dalijasi M. Mikutavičius.

Tačiau, pripažįsta jis, kartais laida praeina ne taip, kaip galbūt buvo suplanuota. „Buvo ir nelabai pavykusių pokalbių, kur buvau ir savimi nusivylęs, bet jų neminėsiu“, – šypsosi dainininkas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą