Veidai

2019.06.04 11:45

Išdalyti mados „Oskarai“: bene svarbiausias apdovanojimas atiteko Jennifer Lopez

LRT.lt2019.06.04 11:45

Niujorke išdalyti kasmetiniai Amerikos mados dizainerių tarybos (CFDA) apdovanojimai, dažnai vadinami mados „Oskarais“. Į renginį susirinko mados pasaulio įtakingiausieji ir pramogų pasaulio stilingiausiejį, turėję dar vieną progą pademonstruoti išskirtinius apdarus.

Geriausio vyrų mados dizainerio titulą šiemet pelnė Rickas Owensas, o geriausiu moteriškos mados kūrėju pripažintas Brandonas Maxwellas. Jau antrus metus iš eilės, kaip geriausios aksesuarų kūrėjos, apdovanotos Holivudo žvaigždės Mary Kate ir Ashley Olsen („The Raw“). Kylantis talentas – Emily Adams Bode.

Mados ikonos apdovanojimas šiemet atiteko aktorei ir atlikėjai Jennifer Lopez. Atsiimdama apdovanojimą ji prisiminė savo paauglyste Niujorko rajone Bronkse, pasivažinėjimus traukiniu ir dizainerius, padariusius įtaką jos, kaip artistės, karjerai.

„Nors sakiau, kad nesigraudinsiu, bet susigraudinau, – šluostydama ašaras kalbėjo ji. – Šiemet netekome dviejų talentingų kūrėjų Kevyno Aucoino ir Oribe, su kuriais drauge sukūrėme ne vieną įsimintiną įvaizdį. Visuomet būsiu dėkinga, tad ir apdovanojimą skiriu jiems.“

Savo kalboje ji taip pat atkreipė dėmesį į tai, kaip nuo dešimtojo dešimtmečio pasikeitė moters kūno įvaizdis ir suvokimas.

„Karjerą pradėjau supermodelių eroje. Kai pirmuosius kartus susitikau su dizaineriais, mano gyvenimas pasikeitė. Atėjusi į studiją pas Oscarą de la Renta, Versace, Dolce & Gabbana, „Gucci“ ir kitais, kurie sukūrė puikių drabužių žmogui, su mano apvalumais.

Tada mergaitė, kuri norėjo suderinti gatvės stilių ir aukštąją madą, pražydo. Ačiū visiems, padėjusiems, kad tai nutiktų“, – sakė ji.

Mados „Oskarų“ apdovanojimams atlikėja J. Lopez pasirinko ryškų Ralpho Laureno mados namų kostiumėlį.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt