Veidai

2019.06.04 10:54

Johno Travoltos dukra seka tėvo pėdomis: kartu pasirodys naujoje juostoje

LRT.lt2019.06.04 10:54

Ella Blue Travolta, aktorių Johno Travolta bei Kelly Preston dukra, džiaugiasi galėdama dirbti kartu su savo žinomu tėvu toje pačioje filmavimo aikštelėje – devyniolikmetė mergina netrukus pasirodys kinuose kartu su savo tėvu kvapą gniaužiančiame trileryje „Nuodinga rožė“ (orig. „The Poison Rose“), rašoma pranešime.

„Tai detektyvinis trileris, kuriame mano tėtis vaidina privatų detektyvą, kuris sugrįžta į savo gimtąjį Galvestono miestą Teksase... kad išspręstų dingusių asmenų bylą – paaiškina Ella Travolta. – Ir aš vaidinu koledžo futbolo žaidėjo, kurį nužudo, žmoną, todėl tampu pagrindine įtariamąją. Jis yra geriausias mentorius, kokio galėčiau kada nors panorėti. Turėti jį šalia yra tikra dovana.“

E. Travolta, teigia, jog mėgsta dirbti su savo tėvu, kuris įsikiša filmavimo aikštelėje tik tuomet, jei kyla klausimų ar reikia šiek tiek pagalbos.

Paauglė neseniai prisijungė prie socialinio tinklo „Instagram“, kuriame pažadėjo dalintis savo asmeninio gyvenimo akimirkomis.

„Planuoju dalintis daug... ir tiesiog padaryti šį puslapį kiek įmanoma asmeniškesniu bei linksmu.“ – atskleidė Ella Travolta.

Johnas ir Ella Travolta naujojo filmo „Nuodinga rožė“ dėmesys sutelktas į Karsono Filipso personažą – buvusį amerikietiško futbolo žaidėją, tapusį detektyvu – kurį lengvai paveikia nelaimės ištiktos moterys.

Kai vieną dieną Karsonas gauna naują užsakymą – surasti dingusį žmogų. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad tai bus eilinis, niekuo neypatingas darbelis.

Vis dėlto prieš detektyvo akis pamažu atsiveria paslaptingas ir painus didesnių nusikaltimų, įtariamųjų ir jų aukų tinklas, o didžiausia staigmena Karsono dar laukia ateityje.

Tai jau antrasis Travolta šeimos tėvo ir dukros filmas kartu – 2009 metais jie taip pat vaidino kino juostoje „Seni vilkai“.

Be Travolta tėvo ir dukros dueto, filme taip pat vaidina tokios Holivudo žvaigždės, kaip Morgan Freeman, Famke Janssen, Peter Stormare ir senokai kine matytas Brendan Fraser („Mumija“, „Sugrįžęs iš praeities“, „Šėtoniškas sandėris“).

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.