Naujienų srautas

Veidai2019.06.03 18:57

Naujas Trumpo įvaizdis nustebino pasaulį: pokyčius lygino su Holivudo aktoriais

LRT.lt 2019.06.03 18:57

JAV prezidentas Donaldas Trumpas ir vėl nustebino pasaulį. Tiesa, šį kartą ne savo iššaukiančiais ir provokuojančiai pareiškimas, bet savo nauju šukuosenos įvaizdžiu.

„Trumpo plaukai“ – iki šiol tai jau ikoniniu tapęs šukuosenos terminas, kuris apibūdina JAV prezidento įvaizdį.

Tačiau šią savaitę D. Trumpas nustebino visus – lankydamasis Virdžinijoje esančioje bažnyčioje prezidentas plaukus buvo susišukavęs atgal, o nuotraukose atrodė, jog plaukams suteiktas tarsi šlapių plaukų efektas.

Teigiama, kad didelių pokyčių pats prezidentas nedarė, tiesiog prieš atvykdamas į bažnyčią, jis kelias valandas praleido golfo laukuose, kur tradiciškai pramogavo. Žinoma, ten jis dėvėjo jau daugeliui tapusią įprastą kepuraitę, todėl teigiama, kad būtent todėl plaukai įgavo tokią formą.

Žinoma, to pro akis negalėjo praleisti internautai – čia pat D. Trumpas buvo palygintas su keliais Holivudo aktoriais, taip pat giriamas už pokyčius ir daugeliui jau pabodusią iki šiol buvusią šukuoseną.

Bene dažniausiai D. Trumpo naujas įvaizdis internete lygintas su filmo „Atgal į ateitį“ vieno pagrindinio herojų šukuosena.

Tiesa, tokį įvaizdį JAV prezidentas išlaikė trumpam. Jau pirmadienį susitikime su Didžiosios Britanijos karališkąja šeima D. Trumpas buvo sušukuotas jam įprastu stiliumi.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi