Veidai

2019.06.03 16:09

Gimtadienį mininti Monika Linkytė šios šventės nesureikšmina: gera kasdien džiaugtis paprastais dalykais

„Man atrodo, kad svarbu kasdien būti laimingu, o planai tai gali pristabdyti“, – portalui LRT.lt sako birželio 3 dieną 27-ąjį gimtadienį mininti dainininkė Monika Linkytė. Nors jokių planų ypatingai praleisti šią dieną ji neturėjo, pasakoja nuo ryto sulaukusi draugų sveikinimų. Tačiau pačiai atlikėjai daug svarbiau laimingai jaustis ne tik per gimtadienį – nori džiaugtis kiekviena diena.

„Šiais metais gimtadienio švęsti neplanavau, bet kaip jau supratau vos prasidėjus dienai, kiekvienas draugas ras progą pasveikinti. Vis tiek išeina, kad švenčiu“, – juokiasi dainininkė.

Portalui LRT.lt ji atskleidžia, kad savo gimimo dienos nesureikšmina. „Neseniai pagalvojau, kad man taip smagu gyventi. Šiandien gera paminėti gyvenimą ir pasidžiaugti, kad esu, kad kvėpuoju, kad galiu pildyti savo svajones, siekti savo tikslų, prisiminti visus žmones, kurie aplink mane. Man nėra labai svarbi pati šventė, susibūrimas ir dovanų priėmimas. Daug svarbesnis gyvenimo šventimas ir jo paminėjimas“, – sako M. Linkytė.

Nors kai kuriems gimtadieniai tampa proga apsvarstyti praėjusius metus ir kelti sau naujus uždavinius, atlikėja tikino tokios tradicijos neturinti.

„Mėgstu tokią gyvenimo apžvalgą daryti kiekvieną mėnesį ir iš naujo išsikelti sau tikslus. Tačiau man atrodo, kad galima save labai užliūliuoti kaskart vis keliant sau tikslus, žiūrint, ar jie pavyksta. Bet kiek tada tame gyvenime lieka gyvenimo?

Man atrodo, kad kiekviena akimirka svarbi ir mokėjimas toje akimirkoje būti, nepaisant to, ar viskas vyksta taip, kaip suplanuoji pats. Juk situacijos gali susidėlioti ne taip, kaip tikiesi. Man atrodo, kad svarbu kasdien būti laimingu, o planai tai gali pristabdyti“, – įsitikinusi M. Linkytė.

Dainininkė sako, kad jai svarbu gerų emocijų semtis iš kasdienybės: „Man labai gera tiesiog būti laimingai, matyti grožį paprastuose dalykuose, pavyzdžiui, valgant pusryčius arba sėdint parke, kai taip gera. Labai sau linkiu nepamiršti šio jausmo ir ji nešiotis kasdien su savimi. Žinoma, turiu ir tikslų, kurie gana dideli, bet labai noriu, kad tie tikslai neužgožtų paties kelio einant link jų.“

LRT.lt M. Linkytė pasakojo, kad dabar jos gyvenime vyksta svarbūs įvykiai – netrukus baigs trejus metus trukusias studijas, ruošiasi egzaminams. Vasarą atlikėjos laukia muzikinė veikla – didelis koncertas Pažaislio vienuolyne.

„Vasarą pristatysiu dar vieną muzikinę staigmeną, manau, kad ji daug kam bus labai netikėta, smarkiai ruošiamės“, – intrigavo gimtadienį švenčianti M. Linkytė.