Veidai

2019.06.03 14:28

Pumprickaitė po pirmos LRT RADIJO laidos „C`mon, Nemira“: Marčiulionis sakė, kad nepadariau namų darbų

Pirmadienį LRT RADIJAS pradėjo naująją vasarinę programą, o jai startą davė specialiai iš Europos aikštės transliuotos laidos. Pirmąją vedė eterio numylėtinė – televizijos laidų vedėja Nemira Pumprickaitė. Portalui LRT.lt ji pasakojo, kad net ir radijo profesionalams akistata su klausytojais kelia jaudulį.

LRT RADIJAS vasarą pasitinka reikšmingai atsinaujinęs: eteryje atsiranda trys naujos laidos ir net šeši nauji vedėjai. Keli iš jų – žinomi televizijos veidai.

Pirmosios laidos startavo pirmadienį – N. Pumprickaitės laida „C`mon, Nemira“ ir laida „Vasaros popietė“, kurios vedėjais tapo Gabrielė Martirosianaitės bei Tomas Lukaševičius. Tiesa, laidos buvo transliuojamos neįprastoje vietoje – Kilnojamoji radijo studija įsikūrė Vilniaus Europos aikštėje.

Atviroje erdvėje vesti radijo laidą, kai aplink daugybė smalsių žvilgsnių – iššūkis net ir labiausiai patyrusiems eterio žmonėms. Po pirmosios laidos, kurioje kalbino krepšininką Šarūną Marčiulionį, N. Pumprickaitė portalui LRT.lt pasakojo, kad teko kovoti su jauduliu.

„Sunku spręsti, kaip praėjo pirmoji laida, tai turėtų padaryti klausytojai. Tikrai buvo streso, nes viskas nauja, netikėta. Niekada nėra taip buvę, kad būčiau taip viešai atėjusi transliuoti. Bet kažkokių didelių nesusipratimų tikrai nebuvo. Dabar belieka tik žiūrėti, kaip reaguoja klausytojai – ar jiems įdomu, ar išgirdo kažką, kas juos sudomino, ar jiems tinka toks formatas“, – sakė vedėja.

Ji tikino, kad jaudulį kelia ne kalbėti stebint praeiviams, o naujų projektų pradžia. „Tam reikia ruoštis, o dabar ir taip man Šarūnas sakė, kad nepadariau namų darbų ir tikrai ne viską apie jį žinojau. Stresas kyla, kai pasikeičia erdvė, vieta. Tad jaudulio tikrai buvo“, – įspūdžiais dalijosi N. Pumprickaitė.

Laidos vedėja atskleidė, kad ir kitose jos laidose klausytojai išgirs pokalbius su įdomiais pašnekovais: „Tikiuosi, kad tai bus pokalbiai, kurių malonu klausytis, o svarbiausia, kad jie nebus tušti – ne apie dangų, ūkį ir bites. Pokalbiai nebus dalykiški, o lengvi, bet turės turinį – tai norėčiau pažadėti. Dėsiu pastangas, kad pasisektų.“

N. Pumprickaitė sakė, kad tokia patirtis – puiki proga susitikti su ištikimais žiūrovais ir klausytojais. Artėjant kitoms laidoms, visus praeivius ji skatino nebijoti prieiti ir pabendrauti. „Jei tik kas nors turi man ką nors pasakyti – gero ar blogo – visada prašom. Neturiu ko slėptis, bėgti. Visuomet malonu gauti atsaką ir žinoti, ko žmonės nori, išgirsti, ką jie nori pasakyti“, – tikino ji.