Naujienų srautas

Veidai2019.06.03 13:50

Sveikstantis Giedrius Drukteinis nelaimės nepamena, bet būsimus darbus jau planuoja

Prieš savaitę širdies smūgį patyrusio LRT TELEVIZIJOS laidos „Vartotojų kontrolė“ vedėjo, etiketo žinovo Giedriaus Drukteinio žmona Rima džiaugiasi, kad krizė jau praėjo. Pirmadienį iš intensyvios terapijos skyriaus vyras buvo perkeltas į paprastą palatą.

Pirmadienio popietę kalbinta R. Drukteinienė kaip tik ruošėsi važiuoti lankyti sparčiai stiprėjančio vyro. Ji patikino, kad G. Drukteinis nepamena, kas jam nutiko praeitą savaitę.

Primename, kad praeitos savaitės antradienio popietę vyras sukniubo savo automobilyje prie Lietuvos Respublikos Seimo rūmų. Greitosios pagalbos medikų jis buvo skubiai išgabentas į ligoninę.

„Jam praeita savaitė yra iškritusi iš atminties. Tačiau jis paskaito, ką parašė kolegos žurnalistai. Aišku, ir mes šiek tiek jam papasakojome apie tą įvykį. Jis bando suvokti, kad taip įvyko, nes jis pats tikrai neprisimena nieko. Dabar jis atsigauna ir bando viską suprasti. Dabar jo būklė nėra tokio bloga, kaip buvo“, – portalui LRT.lt sakė R. Drukteinienė.

Pirmadienį G. Drukteinis iš intensyvios terapijos skyriaus buvo perkeltas į paprastą palatą. Anot žmonos, jį dabar bus galima lankyti dažniau.

R. Drukteinienės tikinimu, dar maždaug savaitę vyras turės praleisti ligoninėje, o vėliau prasidės reabilitacija.

„Jis tikrai dar nevisiškai atsistatė po tokio stipraus sunegalavimo. Todėl tam, kad jis atsigautų, reikės ne vienos ar dviejų dienų. Jo laukia maždaug trijų savaičių reabilitacija. Tam, kad jis atsistotų pilnai ant kojų, užtruks iki mėnesio, o gal netgi gali reikėti ir visų metų“, – kalbėjo R. Drukteinienė.

Pasak pašnekovės, vyras apie darbus šneka nuo pat pradžių, kai tik pradėjo kalbėti.

„Darbai neužmiršti, tačiau juos tikrai trumpam reikės atidėti į šalį. Nors, žinoma, save pristabdyti žmogui orkestrui gali būti sunku“, – geromis naujienomis pasidalino R. Drukteinienė.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi