Naujienų srautas

Veidai2019.06.03 12:12

Iš gimtadienio kelionės po Izraelį grįžusi Izolda Keidošiūtė: anksčiau švęsdavau triukšmingai

Sekmadienį kino kritikė, žurnalistė Izolda Keidošiūtė grįžo iš Izraelio. Kaip pati sako, tokia buvo gimtadienio dovana sau, nors tikroji jos gimimo diena yra birželio 3-ioji. „Šį kartą mano kelionė ir gimtadienis nesutapo“, – portalui LRT.lt sakė I. Keidošiūtė, kuriai sukanka 66 metai.

Ji Izraelyje lankėsi kartu su būreliu jaunystės draugų, tarp kurių buvo ir dar viena sukaktuvininkė – draugė Dalia, gimtadienį šventusi gegužės 24 dieną. I. Keidošiūtės dukra šiuo metu dirba kultūros atašė Izraelyje, todėl moterys galėjo pasimatyti.

„Turėjau galimybę apsilankyti šalyje, kurioje dar nebuvau. Esu labai patenkinta kelione: pabuvojome Nazarete, Jezuralėje, Tel Avive, gyvenome Jafoje. Taigi man gimtadienis jau kaip ir praėjo. Šiandien aš tik priimu sveikinimus”, – pasakojo I. Keidošiūtė.

Ji Izraelyje praleido 12 dienų. I. Keidošiūtė neslėpė, kad kelionės metu šiek tiek kankino karštis, tačiau nuotaikos ir įspūdžių tai visai nesugadino. Pernai metais per patį savo gimtadienį kino kritikė su draugais lankėsi Varšuvoje.

„Jeigu tik yra galimybė, visuomet stengiuosi kur nors išvykti. O anksčiau mano gimtadieniai garsėjo ir visoje LRT TELEVIZIJOJE. Čia švenčiau savo 60-metį, o 50-metį – tuometiniame Lietuvos kino teatre. Anksčiau mano gimtadieniai būdavo labai garsūs, triukšmingi ir tikriausiai labai daug žmonių juos dar iki šiol prisimena. O dabar šventimai pasikeitė ir laiką stengiuosi skirti sau“, – džiugiai kalbėjo I. Keidošiūtė.

Ji aplankyti Izraelį seniai norėjo. Anot jos, išvykimo data buvo renkamasi labai apgalvotai, kad nenuvyktų ten, kai vyko „Eurovizija“, nes pragyvenimas būtų buvęs brangesnis ir būtų buvę daugiau turistų. O rudenį I. Keidošiūtė paprastai pati paskęsta darbų sūkuryje.

„Mums šis laikas buvo pats patogiausias. Draugės gimtadienį dar atšventėm ten. Izraelis yra ypatinga šalis, kur yra visas mišinys religijų, kultūrų. Tai palieka labai didelį įspūdį. Tai taip pat labai skani šalis, ko tik neteko paragauti. Tai buvo graži pagyvenusių žmonių kelionė. Galbūt dar daug ko nespėjome pamatyti, bet esame viskuo patenkinti“, – gimtadienio kelionės įspūdžiais dalinosi I. Keidošiūtė.

Ji patikino, kad gimtadienio susitikimų šiandien neplanuojanti, nes daug draugų yra išsibarstę po svečias šalis. Galbūt bendras visų pasisėdėjimas įvyks rudenį.

I.Keidošiūtė nuogąstavo, kad pavėlavo į kino operatoriaus Algimanto Mikutėno 70-metį, kurį vyras minėjo gegužės 28 dieną. Tačiau nusiuntė jam sveikinimus ir kuo geriausius linkėjimus.

Stambiu planu. Izolda Keidošiūtė

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi