Veidai

2019.06.02 14:00

Juozas Statkevičius su ypatinga švente sveikino dvi brangias moteris: taip linksma seniai nebuvo

„Ko jau ko, tačiau energijos jubiliatės turi tiek, kad galima tik pavydėti“, – apie pirmąjį vasaros savaitgalį jubiliejus šventusias Seimo narę Ireną Degutienę ir mama Vandą Statkevičienę kalba dizaineris Juozas Statkevičius. Jis patikina, tokioje linksmoje šventėje seniai nebuvęs.

I. Degutienė ir dizainerio mama V. Statkevičienė – giminaitės, o Juozas yra Seimo narės antros eilės pusbrolis. Abi moterys yra gimusios birželio 1-ąją, tad I. Degutienė pakvietė švęsti kartu. „Mus sieja labai šiltas ryšys, taigi gavosi labai šilta, graži ir jauki dviguba šventė. Kaip išduoda ant torto esantys skaičiai, abi man brangios moterys šventė apvalius jubiliejus“, – portalui LRT.lt sako J. Statkevičius.

Jubiliates šventiniam vakarui, žinoma, papuošė pats dizaineris. „ O kaip gi kitaip? Jos nusipelnė atrodyti nepriekaištingai, tad pasistengiau, kad šį vakarą jos jaustųsi puikiai, o kostiumėlius galėtų dėvėti dar ne viena proga“, – šypsosi J. Statkevičius.

Į šventę atvyko daug garbių svečių, politikų, Seimo narių, Jo Ekscelencija Valdas Adamkus. „Buvau nustebintas, kaip tokia solidi publika moka taip jaukiai, šiltai ir žmogiškai bendrauti, o taip pat atsipalaiduoti ir nestokodami energijos šokti iki paryčių. Jie galėtų būti puikus pavyzdys, kaip pasilinksminti kultūringai, tačiau be galo linksmai. Buvo išties įsimintinas vakaras“, – emocijų po šventės nestokoja ir pats dizaineris.

Jis patikina, kad tokią energingą vakaro atmosferą pirmiausia sukūrė pačios jubiliatės – I. Degutienė kažkada šoko pramoginius šokius, o V. Statkevičienei energijos taip pat netrūksta, taigi jų energija ir užsidegimas žavėjo svečius, kurie mielai prisijungė prie linksmybių šokių aikštelėje.

„Smagu žiūrėti, kad dvi žavingos, gerbiamos moterys yra ne tik puikios mamos, draugės, nemažai gyvenime pasiekusios damos, bet dar ir moka džiaugtis gyvenimo šventėmis. Moteriškas žavesys, gyvenimo džiaugsmas, atominė energija tik įrodo, kad parako jubiliatės turi labai daug!“ – džiaugiasi žinomas dizaineris.

Šventės svečiai buvo sužavėti moterų energija ir mokėjimu džiaugtis gyvenimu. „Šoko ir viena kitai nenusilesdamos, – šypsojosi Juozas. – Tokiais atvejais įsitikini, kad tie metai nieko nereiškia. Ačiū Dievui, visi sveiki, linksmi ir dar nori švęsti. Belieka tik palinkėti dar daugiau sveikatos ir geros kloties.“