Naujienų srautas

Veidai2019.06.02 12:57

Penktoji „Mėnulis atranda Žemę“ serija: kaip Luna Kek Lok Si šventykloje ieškojo Kalėdų Senelio

LRT.lt 2019.06.02 12:57

Kek Lok Si šventykloje apsilankiusi Luna tarsi pateko į stebuklingą pasaulį, kur daugybė žibintų. Ne šiaip šveičiančių, bet dar ir norus pildančių. Naujoje LRT kelionių dokumentikos ciklo „Mėnulis atranda Žemę“ dalyje – ypatingas, kitoks šventinis miestelis ir mažosios bandymas čia sutikti Kalėdų Senelį.

Ne veltui sakoma, kad vaikai – patys atviriausi ir nuoširdžiausi. Galvodama norą trejų Luna taip pat jį paskiria savo tėvams. Be to, gali paskambinti šventyklos varpu ir pasigrožėti daugybe šviečiančių apvalių žibintų, kuriuos čia drauge su savo norais paliko lankytojai.

Naujos „Mėnulis atranda Žemę“ serijos portale LRT.lt pasirodo sekmadieniais.

Mėnulis atranda Žemę 5 s. Nuotykiai šviečiančioje šventykloje Kek Lok Si

LRT kelionių dokumentikos cikle „Mėnulis atranda Žemę“ užfiksuoti LRT laidų vedėjos Rimantės Kulvinskytės ir jos vyro Povilo Miškinio-Eidukonio trimetės dukters Lunos įspūdžiai keliaujant po Aziją. Trijulė nuo šių metų sausio iki balandžio praleido Malaizijoje ir Indonezijoje.

Kelionių dokumentikoje matomus vaizdus fiksavo ne tik tėtis, maža filmavimo kamera kartais būdavo pritvirtinta prie Lunos drabužių ar kuprinės, filmuojančius akinius nešiojo ir pati R. Kulvinskytė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi