Naujienų srautas

Veidai2019.06.01 18:55

3x3 krepšinio turnyre varžėsi garsūs krepšininkai: žaidė vardan kilnaus tikslo

LRT.lt 2019.06.01 18:55

Sostinės centre – 3x3 krepšinio turnyras, kurio dalyviai prisideda ir prie kilnaus šio renginio tikslo – padėti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Turnyre apsilankė ir ryškios šalies krepšinio muzikos pasaulio žvaigždės.

Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga krepšininko Rimanto Kaukėno paramos grupė, kartu su Sostinės krepšinio mokykla, Lietuvos krepšinio federacija, Sostinės krepšinio lyga ir 3x3 krepšinio asociacija sukvietė krepšinio aistruolius susitikti Vilniaus Lukiškių aikštėje, kur šiandien daugiau nei šimtas komandų ne tik varžosi gatvės krepšinio „3×3“ turnyre, bet ir prisideda prie kilnaus šio renginio tikslo – padėti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Toks Rimanto Kaukėno paramos grupės turnyras yra organizuojamas jau antra kartą.

Pernai metais šis renginys pritraukė labai daug jaunimo, kurie tą kartą puikiai praleido laiką.

Pasak organizatorių tai puiki proga žmones paskatinti išeiti į Vilniaus gatves, aktyviai leisti laisvalaikį bei tuo pačiu skatinti paramą ir atjautą šalia esančiam draugui, kuriam pagalbos tikrai labai reikia – turnyras skirtas palaikyti sunkiai sergančius Lietuvos vaikus, kuriais Rimanto fondas jau rūpinasi daugiau nei septynerius metus.

Į labdaringą sporto renginį prizininkų pasveikinti ir komandų palaikyti atvyko krepšininkas Donatas Motiejūnas, žvaigždžių parodomosiose varžybose galėjome išvysti fondo steigėjo Rimanto Kaukėno suburtas komandas, kuriose žaidė dainininkai Donatas Montvydas, Tadas Juodsnukis, krepšininkai Martynas Gecevičius, Gintautas Vileita, Justinas Sinica, Virginijus Praškevičius, Steponas Babrauskas, broliai Darjušas ir Kšyštofas Lavrinovičiai, Valdas Kaukėnas, Arvydas Šikšnius, grupės „8 kambarys“ atlikėjai Karolis Talutis ir Deividas Alejūnas.

Turnyrą atidarė ir Lietuvos himną giedojo talentingoji Unė Dargytė, koncertą vilniečiams ir miesto svečiams dovanojo „8 kambarys“.

Atvykę garsūs krepšininkai atstovavo ir Darželinukų supertaurės komandas – Donatas Motiejūnas, Rimantas Kaukėnas, Mindaugas Lukauskis ir broliai Lavrinovičiai 15 min. vedė mažuosius į svarbią pergalę.

„Vaikų gynimo diena simbolizuoja daug svarbių dalykų su kuriais turi susipažinti ir suaugęs ir mažas pilietis. Būtent šis 3x3 krepšinio turnyras yra dar vienas įrodymas, kad padėti vieni kitiems galime įvairiomis formomis.

Džiaugiuosi, kad jaunimas noriai dalyvauja tokiuose renginiuose, žaidžia ne tik dėl savo pergalės, bet ir dėl sunkiai sergančių vaikų pergalių kovoje su sunkia liga. Atvykusieji turi puikų laiką, kuris virs ir nuostabiais darbais“, – apie iniciatyvą kalbėjo fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas.

Visi turnyro dalyviai dovanų gavo specialiai šiam turnyrui paruoštus fondo marškinėlius, o prizininkai džiaugiasi vertingais rėmėjų prizais.

Už registraciją į turnyrą surinktos lėšos bus skirtos suteikti pagalbą krepšininko Rimanto Kaukėno paramos grupės globojamiems sunkiai sergantiems vaikams.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi