Veidai

2019.06.01 12:47

Vampyras tapo Betmenu: kultinį herojų naujame filme vaidins Robertas Pattinsonas

BNS2019.06.01 12:47

„Saulėlydžio“ žvaigždė šikšnosparnio kostiumą vilkintį superdidvyrį turi vaidinti atskirame filme apie šį kovotoją su nusikalstamumu „Betmenas“, kurį režisuos Mattas Reevesas, neseniai pastatęs du „Beždžionių planetos“ tęsinius.

33-ejų aktorius, per atrankas įveikęs kelis kitus aktorius, tarp jų Nicholas Houltą (Nikolą Hultą), buvo pasirinktas naujuoju Betmenu, penktadienį pranešė pramogų pasaulio leidinys „Variety“.

Filmavimas turi prasidėti artimiausiais mėnesiais, o kino teatruose juosta turėtų pasirodyti 2021 metų birželį.

Kino studijos „Warner Bros“ atstovė naujienų agentūrai AFP nepatvirtino šių naujienų, tik sakė: „Galiu patvirtinti, kad deramės.“ R. Pattinsono agentas kol kas neatsakė į prašymus pakomentuoti.

Su „Saulėlydžio“ saga išgarsėjęs R. Pattinsonas pastaraisiais metais vengė didelio dėmesio ir iš paauglių numylėtinio virto nepriklausomo kino aktoriumi.

Neseniai jis nusifilmavo prancūzų režisierės Claire Denis (Kler Deni) mokslinės fantastikos juostoje „High Life“ ir šiuo vaidmeniu pelnė kritikų pagyras.

Jis taip pat vaidino tamsiame fantastiniame siaubo filme „Švyturys“ (The Lighthouse), kuris buvo gerai įvertintas šiemetiniame Kanų kino festivalyje.

Kaip Betmenas R. Pattinsonas pakeis Beną Afflecką (Beną Afleką), kuris pasitraukė suvaidinęs Briusą Veiną 2016 metų filme „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (Batman v. Superman: Dawn of Justice) ir 2017-ųjų „Teisingumo lygoje“ (Justice League).

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.