Veidai

2019.06.01 11:52

Gerbėjus pykdo ir juokina: prasčiausios vaško figūros atrodo kaip pasityčiojimas

LRT.lt2019.06.01 11:52

Atlikėjos Arianos Grande gerbėjai šėlsta – jų divos vaškinė figūra atrodo it įžeidimas mylimai atlikėjai. Vis dėlto, yra garsenybių, kurių vaško figūros atrodo kur kas blogiau.

Po to, kai prieš kelias dienas Madame Tussauds muziejus pristatė atlikėjos Arianos Grande vaško figūrą, internautai negali nurimti.

Jie piktinasi, kad kūrėjams pavyko atkartoti dainininkės stilių, tačiau veidas, gerbėjų manymu, yra išdarkytas ir atrodo tarsi įžeidimas jų mėgstamai atlikėjai. „Veidą reikėtų ištirpdyti ir perdaryti“, – piktinosi vienas iš gerbėjų. „Aš panašesnė į A. Grande nei ši jos vaško figūra“, – pridūrė kita.

Labiausiai gerbėjus internete siutino per ryškūs antakiai ir didoka vaškinės atlikėjos nosis. Pati atlikėja paliko tik trumpą komentarą po vaškinės figūros nuotrauka, kuria savo paskyroje pasidalijo vienas naujienų portalas.

„I just wanna talk (aš tik noriu pakalbėti)“, – parašė ji.

Kad ir kaip ši vaškinė figūra nuvylė atlikėją bei jos gerbėjus, tenka pripažinti, kad tai nėra pati blogiausia skulptūra – iki šiol sunku pamiršti kai kuriuos kitus nenusisekusius bandymus sukurti žinomų žmonių figūras.

Edas Sheeranas mandagiai fotografavosi su vaškiniu savo antrininku, tačiau jo gerbėjai tokie mandagūs nebuvo. 

Ar iškart atpažinote, kad čia Jennifer Lopez? 

Užsienio spauda jau juokauja, kad atlikėja Beyonce yra tiesiog tobula, o vaško figūrų kūrėjams tikriausiai nesiseka atkartoti tobulybės. Tai ne vienintelė vaškinė Beyonce, kuri gerbėjams pasirodė nė iš tolo nepanaši į garsiąją žvaigždę. 

Prieš porą metų sukurta Justino Timberlake skulptūra taip pat neliko nepastebėta socialiniuose tinkluose.

Taip atrodytų gražuolis Leonardo DiCaprio, jei nebūtų gražuolis, svarstė interneto lankytojai išvydę šią savo mėgstamo aktoriaus figūrą.

Neapsidžiaugė merginos savo numylėtinį išvydusios štai tokį. „Ar jis tuoj apsiverks?“ – svarstė vienos, kitos liūdėjo, kad gražuoliuko veido bruožai visiškai iškraipyti.  

Vis dėlto, tikriausiai daugiausiai apkalbų sulaukė ne „Madame Tussauds“, o amerikiečių menininkės Jennifer Rubell sukurta princo Williamo figūra, pristatyta prieš aštuonerius metus – tai buvo tikrų tikriausia nesėkmė. Vieni piktinosi, kiti – leipo juokais.