Naujienų srautas

Veidai2019.05.31 16:49

Giedriaus Drukteinio žmona: vyro sveikata gerėja

LRT.lt 2019.05.31 16:49

Prieš kelias dienas širdies smūgį patyrusio LRT TELEVIZIJOS laidos „Vartotojų kontrolė“ vedėjo, etiketo žinovo Giedriaus Drukteinio sveikata gerėja. Tai portalui LRT.lt patvirtino jo žmona Rima Drukteinienė.

„Sveikata iš tiesų gerėja. Jis yra sąmoningas. Labai tuo džiaugiamės”, – portalui LRT.lt sakė R. Drukteinienė.

LRT.lt primena, kad naktį iš antradienio į trečiadienį vyrui Santaros klinikose buvo atlikta operacija. Dar trečiadienį G. Drukteinio būklė buvo sunki.

LRT TELEVIZIJOS laidos „Vartotojų kontrolė“ vedėjas, žurnalistas, etiketo specialistas G. Drukteinis antradienio popietę sukniubo savo automobilyje prie Lietuvos Respublikos Seimo rūmų.

Greitosios pagalbos medikų jis buvo skubiai išgabentas į ligoninę. Tai portalui patvirtino G. Drukteinio kolega, žurnalistas Domas Burkauskas.

Kai nutiko nelaimė, D. Burkauskas kaip tik tuo metu atsitiktinai ėjo pro Seimo rūmus namo. Eidamas per pėsčiųjų perėją jis pamatė, kad prie pirmo prie jos stovinčio automobilio būriuojasi žmonės. 49-erių G. Drukteiniui buvo sustojusi širdis. Laimė, atvykusiems medikams vyrą pavyko atgaivinti. Gelbėjimo operacija truko apie pusvalandį. 

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi