Veidai

2019.05.31 11:21

„Dvi kartos“ finale – Ramūno Zilnio prognozė: nesuprasiu, jei jūs nelaimėsite šito projekto

LRT.lt2019.05.31 11:21

Šeštadienį LRT TELEVIZIJOS eteryje nugriaudės įspūdingas projekto „Dvi kartos“ finalas. Keturios poros susikaus dėl žiūrovų meilės, nugalėtojų titulo ir pagrindinio prizo.

Kupiną staigmenų šou nuspalvins ir šou vedėjų Jurgitos Jurkutės-Širvaitės ir Giedriaus Savicko duetas. Konkurso finalą jie pradės dainuodami vasarišką dainą, kurią pagyvins smagiu choreografiniu pasirodymu.

Neseniai mamyte tapusią Dovilę Filmanavičiūtę komisijos kėdėje pakeis žvaigždžių vokalo mokytoja Viktorija Kalpokaitė, geriausiai žinanti visų duetų galimybes bei kelią projekte. Jai talkins muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys, kompozitorius Stanislavas Stavickis-Stano bei režisierius Vytenis Pauliukaitis.

Dėl pergalės kausis keturi skirtingų kartų duetai: Liepa Norkevičienė ir Alana Šport, Vaidas Baumila ir Sofija Vasilevskytė, Rolandas Janušas ir Rapolas Meškauskas bei Aistė Pilvelytė ir Valerija Iljinaitė.

Jie atliks vieną naują dainą ir pakartos jiems labiausiai patikusį pasirodymą iš ankstesnių laidų. Laimėtojus nulems ir komisijos, ir žiūrovų balsai.

Komentuodami pasirodymus komisijos nariai neslėps simpatijų ir duetams negailės komplimentų. Vienam duetui Ramūnas Zilnys atvirai išreikš palaikymą: „Nesuprasiu, jei jūs nelaimėsite šito projekto.“

Įspūdingas finalas ir žiūrovų verdiktas – šeštadienį, birželio 1 d., 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt