Veidai

2019.05.31 07:21

Aistė Pilvelytė vėl nespjauna į „Euroviziją“: kitais metais atrankoje išvysime dainuojant duetu?

laimę bandytų 12-tą kartą

„Eurovizijos“ aistroms nurimus, jau galime pradėti galvoti apie kitų metų atranką. Viena kitą LRT TELEVIZIJOS projekte „Dvi kartos“ atradusios dainininkės Aistė Pilvelytė ir Valerija Iljinaitė buvo sau pažadėjusios: jei pateks į finalą, dalyvaus kitų metų „Eurovizijos“ atrankoje.

V. Iljinaitė sakė daug ko išmokusi iš A. Pilvelytės, o pirmiausia – turėti tvirtą stuburą. Dainininkė neslepia, kad kol dalyvavo LRT TELEVIZIJOS projekte „Dvi kartos“, neišvengta ir pykčių, prasivardžiavimo ar netgi trankymosi durimis. Nedaug trūko, kad duetas būtų netgi pasitraukęs iš projekto, tačiau vėliau abi tapo geromis draugėmis.

„Man tokios draugės, kaip Aistė, labai reikėjo. Aš esu visiems labai gera ir kartais nepagalvoju apie save, o ji mane išmokė būti tvirtesnio charakterio. Man netgi trūkdavo moteriškumo, o ji primindavo, kad su aukštakulniais reikia vaikščioti tiesiai. Taigi daug gerų dalykų iš jos perėmiau“, – portalui LRT.lt sakė V. Iljinaitė.  

Dainininkė patikino, kad jų duetas išsiskyria darbštumu. „Mes labai mėgaujamės dainavimu kartu“, – pridūrė V. Iljinaitė.

Anot pašnekovės, dalyvavimas laidoje „Dvi kartos“ iš jos reikalavo daug jėgų, nes teko daug skraidyti iš Anglijos. V. Iljinaitė ne tik mokosi Londone, bet ir dirba pilnu etatu. Todėl pastarieji 3–4 mėnesiai jai buvo labai intensyvūs.

Duetas dvejojo, ar pateks į „Dvi kartos“ finalą. Tačiau abi buvo sau pažadėjusios, kad jeigu taip įvyks, kaip duetas dalyvaus kitų metų Nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Dainininkė A. Pilvelytė patikino, kad tokios galimybės ji neatmeta.

„Žinote, paplanuosi, Dievulis pasijuoks. Negali žinoti. Partneris scenoje, kaip ir gyvenime, daug ką reiškia. Aš manau, kad Valerija yra labai gabi“, – sakė A. Pilvelytė.

Simboliška, kad finale duetas atliks šių metų atstovo „Eurovizijoje“ Jurijaus Veklenko dainą „Run With The Lions“. V. Iljinaitė juokavo, kad tai bus tarsi apšilimas ir pasiruošimas kitiems metams.

V. Iljinaitė svajoja apie tarptautinę karjerą, tačiau ji nenori pamiršti ir Lietuvos, kuri jai yra svarbi.

„Man malonu tai, kad manimi šiuo metu niekas taip netiki kaip Aistė. Ji yra tas žmogus, kuris nepameluotų, ką galvoja“, – sakė V. Iljinaitė.

LRT.lt primena, kad A. Pilvelytė Nacionalinėse „Eurovizijos“ atrankose jau dalyvavo 11 kartų. Iš jų tris kartus liko antroje vietoje. 2017-aisias, kai liko antra, sakė, kad atrankose daugiau nebedalyvaus.