Naujienų srautas

Veidai2019.05.30 15:05

Jaunos merginos tragedija nepaliko abejingų: siūloma visa įmanoma pagalba

atnaujinta 17.11

Žinia apie dešimtokę ir jo šeimą ištikusią nelaimę, kai jauną merginą bandė išžaginti ir kraupiai sumušė kovos menų sportininkas, sukrėtė visuomenę. Šiuo metu ne tik renkami pinigai ilgam ir sudėtingam gimnazistės iš Jurbarko gydymui, bet ir rūpinamasi reikalinga teisine pagalba.

Mergina šiuo metu gydoma Kauno klinikų reanimacijoje. Neilgai trukus po skaudaus įvykio dešimtokės šeima paprašė visuomenės palaikymo ir finansinės paramos, nes mergaitės laukia ilgas ir sudėtingas gydymas.

Prie iniciatyvos renkant lėšas prisijungė verslininkė Daina Bosas ir komunikacijos specialistas Saugirdas Vaitulionis. 

„Mes savo socialinius tinklus panaudojome geram darbui padaryti. Labai džiaugiuosi, kad daug žmonių sureagavo į pagalbos šauksmą ir neliko abejingi. Aš manau, kad žmonėms tiesiog atsibodo pasyvumas ir baimė, kad viskas gali būti užgniaužta“, – portalui LRT.lt sakė D. Bosas.

Jos įsitikinimu, į šią skaudžiai pasibaigusią merginos istoriją nė vienas tėvas ar mama negali nereaguoti.

„Toks žiaurus ir žvėriškas elgesys su mergina negali nepaveikti. Didžiausia gėda yra tai, kad incidente dalyvavo sportininkas. Nors turėtų būti puoselėjama atsakomybė, disciplina, pagarba. Tačiau viskas yra atvirkščiai. Nežinau, nuo ko čia priklauso. Nors negaliu sakyti, kad visi tokie, tačiau istorijos kartojasi“, – sakė D. Bosas.

Visi norintys paremti šeimą, tai gali padaryti pervesdami pinigus į feisbuke tėčio nurodytą banko sąskaitą, kuria trečiadienį savo socialinėje paskyroje pasidalino artimi giminaičiai.

Jau yra surastas ir advokatas, kuris pagelbės merginai, taip pat ieškomi ir plastikos chirurgai, padėsiantys panaikinti sumušimo padarinius. Dešimtokei buvo smarkiai pažeista trachėja, išmušti keli dantys, sutrupintas žandikaulis, nustatyta labai stipri kaklo trauma.

„Įsivaizduokite, ką reiškia būti be šešių dantų jaunai, gyvenimą pradedančiai merginai?“ – retoriškai klausė D. Bosas.

Pavakare D. Bosas feisbuke paskelbė žinutę, kurioje padėkojo visiems paaukojusiems ir pranešė, kad lėšų jau surinkta pakankamai, kad užtektų viskam. 

Nemokamai padėti sutiko advokatas Mindaugas Vasiliauskas. Grožį merginai gražins plastikos chirurgai Vygintas Kaikaris ir Kęstutis Maslauskas bei odontologų komanda „Fi clinica“.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi